Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

ÜCRETSİZ PAPAĞAN ARIYORUM?

merhaba ben Sevda eğer papağanına bakamayan veya bakmak istemeyip weren warsa çok iyi bakçağımdan emin olabilir. türü önemli değil. E-mail= [email protected] dan bana ulaşabilirsiniz..

img

sevda1988

15 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eğer ki papağanlarınıza bakmak ta zorlanıyorsanız.Ben bakabilirim. [email protected]

img

yuki2002

15 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaş lar ilan hayla günceldir..

img

sevda1988

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar sizin aklınız başınızdamı. Adam kalkıp neden size kuş versin; Hemde papağan. Bu zamanda papağanlar 75tl den başlıyor. Adam gider petshopçuya 45-50tl den verir. Bu kadar saçmalamayın artık ya.

img

okutkan

15 yıl 3 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Papağan bakmak istiyorsanız gidin petshopçudan alın... Hİç beklemeyin papağan verecek kişi çıkar diye; Çıkmazzzz.

img

okutkan

15 yıl 3 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

biliyorum ben zaten az ücretli istiyorum,bütçeme yetecek kadar falan 300 tl ye almak istiyorum ama 300 tl ye jako papağan satan olursa alırım... msn em yazılı iribbata geçsin en kıssa zamanda benle.. bide niye vermesinler ki senin vermemen diğerleride vermez anlamına gelmez çünkü bende ücretsiz verdim evcil hayvanlarımı tek isteğim gerçekten iyi bakabilecek birinin alması idi vede aldılar verdiğim için onalra çok memnunum bazen web cam açıp onun iyi olduğunu görmek hoşuma gidiyor..

img

sevda1988

ÖZEL MESAJ

SİZE BEDAVA PAPAĞANI ZORRRRRRRRRRRRRRRR VERİRLER ÇOKKKK BEKLERSİNİZ SAYGILAR.

img

holopter

16 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

izmirde olsaydın bende güzel bir papağan var.2 tane olduğu için birini elden çıkarmayı düşünüyodum..

img

gecekusu333

15 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

siz daha evvelde böyle ilan verdiniz sizi anlayamıyorum

img

babaas

16 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SULTAN PAPAĞANI DÜŞÜNÜRSEN MAİL ATARSAN KONUŞABİLİRİ[email protected]

img

carlito34