Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

jumbocular dikkat***

bugünden sonra jumbo beslemeye ve sözde jumbo üreticileriyle hiç bir ilişkim kalmamıştır duyurulur arkadaşlar bugüne kadar kuş aldık sattık kimseyi incitmemeye özen gösterdim yalnız bazı kendini üretici jumbo kralı sanan arkadaşların tehditleri ve küfürlerine maruz kaldım ve bu kuşlarla ilişkimi bu arkadaşlar yüzünden bitiriyorum mutlu olsunlar onlar ucuz kuş sattım diye bana taktılar biliyorum bu yüzdendi onca küfür ve tehdit ama nefret ettim arkadaşlar bu insanlardan ankaralıyız ünlü jumbocuyuz diyen arkadaşlardı bunlar malesef ağza alınmayacak küfürler nedeni kendini eleştirmiş olmamdı halbuki eleştirmedimde ama neyse lafı uzatmayayım bu insanlarla aynı sıfatı taşımamak adına artık yokum benim psikolojimi bozdular ve beni o sevimli yaratıklardan bile soguttular yazıklar olsun onlara onların aldıkları birinciliklere

img

konuşanmuhabbet

16 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar medem göksel cansu buraya yazmış bende bu forumda o kadar hakkında yazıldı çizildi bir tanesine karşılık yazmadım buna yazayım madem, evet göksel cansu ile küfürlü bir telefon konuşmamız oldu ama tek taraflı değildi bu, sağda solda arkamdan laf konuşuyor buda benim kulağıma geliyor BENİM GÖKSEL CANSU İLE HİÇ BİR TİCARETİM OLMAMIŞTIR KENDİSİNİ FORUMLARDA HAKKINDA YAZILAN KÖTÜ YAZIŞMALAR DIŞINDA TANIMAM ÇOK ÖNCELERİ MSN DE 1 DEFA KONUŞTUK SATILIK KUŞU VARDI FİYAT İSTEMİŞTİM ONUN DIŞINDA NE İLİŞKİMİZ NEDE MUHABBETİMİZ YOKTUR, kendi ettiği küfürler bir öğretmenin ağzına nasıl alınıyor merak ediyorum ki öğretmenim diyor insanlara gönderdiği kuşlardan belli ne biçim bir öğretmen olduğu, telefon kapanırken de bana söylediği BEN SENİN HAKKINDA BÖYLE BİŞİ KONUŞMADIM İNSANLAR SENİ BENİM ÜZERİME GÖNDERİYOR YOK BÖYLE BİŞİ MURAT VE EĞER BÖYLE BİŞİ SÖYLEDİYSEM vs vs DİYE BİR SÖZ ÇIKTI AĞZINDAN ve ben o konuyu orda kapadım burda neden şimdi açıyor?, ve ayrıca göksel cansu’yu forumlardan gördüğümüz kadarı ile kuş besleyen biri değildir hatay dan istanbul dan kuş alıp satan ticari bir kişidir, bende çok kuş sattım 50 tl ye aldım çok üstüne sattım ama ben üreticiyim emek harcıyorum 10 kuştan 1 veya 2 si verimli çıkıyor onuda 50 tl ye verecek lüksüm yok kimse kusura bakmasın ayrıca kuş satışımı bir süre önce durdurdum artık kim gelirse gelsin kuş satmıyorum satmayacağımda, bu zamana kadar sattığım kuşlardan geriye murat çağlar dan kuş aldık şu sorunu yaşadık diyen olmamıştır bir tek konya da salih arkadaşımıza 2 tane kuş gönderdim hava soğuktu kuşlar hastalanmış yolda olabilir canlı hayvan garantisi yok ama ben ne yaptım " Salih olabilir sorun değil sana 2 tane yavru sözüm olsun " bu lafı kaç üretici söyleyebilir yada insanlara kuş gösterip farklı kuş gönderen göksel cansu yapabilirmi hayır yapmadı yapmazda insanlar hakkında yazdı çizdi vs vs herkez kimin ne olduğunu biliyor, tekrar söylüyorum evet GÖKSEL CANSU İLE KÜFÜRLÜ KONUŞMAMIZ OLDU AMA TEK TARAFLI DEĞİLDİ BUDA BİLİNSİN KENDİNİ HAKLI GÖSTERİP SONRA BEN BU İŞTE YOKUM DEMEK YOK ARKADAŞ Kİ ZATEN SEN HİÇ YOKTUN VERDİĞİN BİR EMEK SADECE KUŞLARI OTOBÜS TERMİNALİNDEN ALIP İNTERNETTE PAZARLAMAK AMA BEN EMEK HARCIYORUM VE ÇIKIPTA GÖKSEL CANSU ARKAMDAN OLUR OLMAZ KONUŞAMAZ BUNA İZİN VERMEM Kİ TELEFON KAPANIRKEN TEKRAR SÖYLÜYORUM BEN ÖYLE SENİN ARKADANDAN KONUŞMADIM KONUŞTUYSAM BİLMEM NE ( BURDA YAZAMAYACAĞIM ) DEMEDİNMİ ŞİMDİ NEDEN BURDA YAZIYORSUN SIRF POLEMİKSİN , bu konu hakkında başka bişi yazmayacağım nedeni sana malzeme çıkartmamak adına , evet ben 1.2.3. ve 4. oldum kuşlarımın resimleri de www.mcaglar.com dadır herkes tarafından da bilinmektedir hakkında 1 tane kötü yazanda yoktur şimdi insanlar değerlendirsin.

not : bu arada senin okuttuğun öğrencilere yazık , bu arada buraya da bu mesajı yazmayacaktım seni aradım açmadın telefonunu sadece soracaktım neden yazdın diye ama sen buraya yazmamı istiyorsun istediğin gibi olsun, bu arada tek telefonla konuşan ben değildim konuşanların hepsi buraya yazarsa forum kirliliği olur ben onlarında adına yazmış olayım.

M.Murat Çağlar İngiliz Muhabbet Kuşu Yetiştiricisi.

img

jumboingiliz

16 yıl 6 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BAK MURAT ÇAĞLAR YARAN VARMIŞ Kİ HEMEN GOCUNDUN BU BİR İKİNCİSİ BEN ASLA SENİN GİBİ TOPLAMA KUŞ BESLEYİP SATMADIM BEN 170 DEN ALDIYSAM ISRAR EDENE 200 DEN SATTIM SENİN GİBİ BİR ÇİFTE 700 YTL İSTEMEDİM BENİ VE DİĞER LERİNİ KARALAMAYA ÇALIŞAN SENSİN SEN BU İŞİN TİCARETİNİ YAPIYOSUN BEN KUŞ SATMAYALI 3 AY OLDU ÜRETİCİ ABİM VAR AKSARAYDA RİCA ETTİ ONUN KUŞLARINI SATTIM ONDAN BAŞKA 3 AYDIR KUŞ SATMIYORUM .BU PİYASADAN SENİN GİBİLER YÜZÜNDEN ÇEKİLDİM .AYKUT İSİMLİ ADAMINI ÜZERİNE SALIP AĞZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER ETTİREN SENSİN SONRA AÇIP AĞZA ALNIMAYACAK KÜFÜRLER EDEN SENSİN .BENİ TEHDİT EDEN SENSİN BAK KAFAMI BOZAR BU KÜFÜRLERİNE VE TEHDİTLERİNE DEVAM EDERSEN SENİ DAVA EDERİM ELİMDE DELİLDE ÇOK MSN YE YOLLADINIZ KÜFÜRLER VS. BENİM UĞRAŞMA ALLAHINDAN BUL BEN HİÇBİR ŞEY DEMEDEN HEMEN KÜFÜRE BAŞLAYAN SENSİN SENİ ORADA YOK EDERİM DİYE TEHDİT EDEN SENSİN HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜSÜN ***** AZICIK İNSAN OL****BEN BAŞKA BİR ŞEY DEMİYOR YORUMU ARKADAŞLARA BIRAKIYORUM AMA SON BİR ŞEY İFTİRA ATMADA ŞAMPİYON OLURSUN 1. DE OLURSUN İKİNCİDE OLURSUN.....BENDEN BUY KADAR SENİ ALLAHA HAVALE ETTTİM........

img

konuşanmuhabbet

ÖZEL MESAJ

BAK MURAT ÇAĞLAR YARAN VARMIŞ Kİ HEMEN GOCUNDUN BU BİR İKİNCİSİ BEN ASLA SENİN GİBİ TOPLAMA KUŞ BESLEYİP SATMADIM BEN 170 DEN ALDIYSAM ISRAR EDENE 200 DEN SATTIM SENİN GİBİ BİR ÇİFTE 700 YTL İSTEMEDİM BENİ VE DİĞER LERİNİ KARALAMAYA ÇALIŞAN SENSİN SEN BU İŞİN TİCARETİNİ YAPIYOSUN BEN KUŞ SATMAYALI 3 AY OLDU ÜRETİCİ ABİM VAR AKSARAYDA RİCA ETTİ ONUN KUŞLARINI SATTIM ONDAN BAŞKA 3 AYDIR KUŞ SATMIYORUM .BU PİYASADAN SENİN GİBİLER YÜZÜNDEN ÇEKİLDİM .AYKUT İSİMLİ ADAMINI ÜZERİNE SALIP AĞZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER ETTİREN SENSİN SONRA AÇIP AĞZA ALNIMAYACAK KÜFÜRLER EDEN SENSİN .BENİ TEHDİT EDEN SENSİN BAK KAFAMI BOZAR BU KÜFÜRLERİNE VE TEHDİTLERİNE DEVAM EDERSEN SENİ DAVA EDERİM ELİMDE DELİLDE ÇOK MSN YE YOLLADINIZ KÜFÜRLER VS. BENİM UĞRAŞMA ALLAHINDAN BUL BEN HİÇBİR ŞEY DEMEDEN HEMEN KÜFÜRE BAŞLAYAN SENSİN SENİ ORADA YOK EDERİM DİYE TEHDİT EDEN SENSİN HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜSÜN ***** AZICIK İNSAN OL****BEN BAŞKA BİR ŞEY DEMİYOR YORUMU ARKADAŞLARA BIRAKIYORUM AMA SON BİR ŞEY İFTİRA ATMADA ŞAMPİYON OLURSUN 1. DE OLURSUN İKİNCİDE OLURSUN.....BENDEN BUY KADAR SENİ ALLAHA HAVALE ETTTİM........

img

konuşanmuhabbet

ÖZEL MESAJ

Göksel cansu ne yaram olcak seninle ilk konuşan aykut ama sen dişrek beni kast etmişsin ben yazayım dedim , 3 aydır kuş satmıyorum dedin en son konyaya ne zaman kuş sattın ve kaç adet göndercem dedin ne gönderdin onuda anlat bakalım ve ayrıca eskişehire ne zaman kuş gönderdin ne gönderdin onuda anlat yani senin insanlara ne gösterip ne gönderdiğin burda defalarca yazıldı şimdi karşıma çıkıp kendini melek ilan etme benden kuş alan bir kişiyoktur memnun kalmayan ki ben senin kadar yoğun kuş satan biri dedeğilimdir ben üreticiyim senin gibi hataydan 50 ye alıp 200 e satmıyorum snein kuşu kaça aldığınıda biliyorum sen yokken ben hatayı tanırdım, ayrıca ben 700 de isterim 7000 de kimseyi alakadar etmez işine gelen alır işine gelmeyen almaz , msn deki yazışma diyorsun seninle msn den iç yazışmamız olmadı yalan yanlış konuşma ve varsa bir bildiğin her kapı açık , bu gün salihle gene konuştuk annesi üzerine yemin vermiş yoksa onunlada baya yakından muhattap olacaktınız daha böyle bir çok kişi, göksel cansu dedinmi herkezin seni tanıyış şekli aynı o yüzden kendini ak kaşık ilan edip durma bildiğin yer varsa şikjayet et seninle konuşmamız bendede kayıtlı hemde sesinle merak etme ama karşındaki forumlarda tartıştığın kişiler değil murat çağlar bu aklından hiç çıkamsın beninle muhattap olmadım yazmadım snei aradım sormak için ama telefona bile çıkamadın neyse ben daha uzatacak değilim senin seviyene düşecek değilim ama şunu söylüğyorum kimse arkamdan laf konuşamaz konuşanlada bende konuşurum merak etme, ayrıca tehtit diyorsun aykuta seni evinden aldırırım diyen değilmnisin yani kendi konuştuklarını anlat birazda vs vs ....

img

jumboingiliz

16 yıl 6 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ