Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

tavuğum gurk düştü ama

Arkadaşlar geçenlerde tavuğum gurk düşmedi diye sizlerden yardım istemiştim. Allaha şükür ki tavuğum gurk düştü 25 şubat çarşanba sabah saat 11 de altına 7 tane yumurta koydum .akşam okuldan geldikten sonra 3 tane daha yumurta vardı bende dedim toplam 10 yumurta olsun diye o 3 yumurtayıda doydum. Sorum şu. Ben farklı zamanlarda ayrı ayrı yumurta koydum acaba yumurtalar çıkarmı ? 8 saatlik bi fark var aralarında ayrıca bu başlık altında tabi bi sorun olmaz da kuluçka süresi devam ederse sizlere gün gün hafta hafta gelişmeleri anlatmak istiyorum.

img

_rmzna_

15 yıl 9 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

8 saatlik bir zaman farkından bişey olmaz endişelenmene gerek yok iyi bir kuluçka ise civcivler çıksa bile yumurtaların üstünden kalkmaz korkma :) gelişmeleri bize gün be gün ilet buradan :)

img

mesut_e

16 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hiçbirşey olmaz merak etme . Çıkma süresini bekle sadece ..ve artık rahatsız etme tavuğu iyi besle .

img

mogli

17 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bide arkadaşlar gurk tavuğa ne yedirmem lazım o diyer tavuklar gibi gezmiyor ben mısır veriyorum bi zararı varmıdır.

img

_rmzna_

ÖZEL MESAJ

arkadaşım 8 saat aralık değilde 1 gün arayla koymuş olsaydın yumurtaları genede çıkar hiç teredütün olmasın saten civcivler yumurtadan çıktıktan sonra tavuğun 2 gün falan kalkmaz civcivleri hasta olmasın diye bu sürede de kalan yumurtalar çıkar sana bol bereketli günler diliyorum kolay gelsin

img

erkan_bayram

15 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

birşey olmaz zaten aynı anda koyduğun yumurtalarda bile hepsi aynı anda çıkacak die birşey yok bir gün sonra çıkanlarda olur bir gün erken çıkanlarda.Çıkım oranı biraz düşük olabilir inşallah sorunsuz çıkarlar saygılar.

img

mc_kanca

17 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

rmzna arkadaşım 8saat değil 2_3 günden bile bişey olmaz sen sıkma canını çok rahatsız etme hayvanı yeter. gelişmeleri bekliyoruz. selamlar...

img

turkey

18 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

peki arkadaşlar gurk tavuğa ne tür yem önerirsiniz sonuçta o diyer tavuklrdan farklı gezinmyor. ben mısır veriyorum.(turkey cvp. için çok teşekkür)

img

_rmzna_

ÖZEL MESAJ

mogli arkadaşımız sana bişey sormak istiyom [email protected]şım tavuguna yulaf,,mısır,,bugday,bulgur,,yeşillik ver iyi besle zayıflamasın

img

emre22

15 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar tavuğum hiçbir sorun göstermeden kuluçka sürecini ilerletiyor tüm cvp yazan arkadaşlara teşekkür ederim

img

_rmzna_

ÖZEL MESAJ