Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

Tüm Arkadaşlara Teşekkür Ederim.

Yaklaşık 15 yıldır muhabbet kuşlarını besliyorum 2000 yılından bu zamana kadarda ingiliz muhabbet kuşu besliyor ve üretiyordum taki 1 saat öncesine kadar, Türkiye standartlarında en iyi denilebilecek kuşları besledim bunu ben değil kuşlarımı görenler söylemiştir, çok kişi tanıdım adam denilmeyecek adam sıfatlılarınıda gerçekten bu işi canı gönülden yapanlarıda fakat kendimce bir karar aldım ve 1 saat önce kalan tüm damızlık kuşlarımı vererek kuşçuluk hayatıma son noktayı koymuş bulunmaktayım, bu kararımda hiç kimsenin bir etkisi yoktur yanlış anlaşılmalar olmasın sadece siz değerli dostlarıma veda amaçlı yazdığım bir yazıdır bu , benden kuş edinen ve kuşlar üzerinde sohbet eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim ,kendime 4 adet ( kendi bileziğimi taktığım yavrular ) kuş bıraktım onun dışında artık kuşum yok beni sohbet için arayın ama artık kuş soracağınız kişi ben değilim, tüm dostlarıma tekrar teşekkür eder saygılarımı sunarım. M.Murat Çağlar...

img

jumboingiliz

16 yıl 6 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yazık olmuş abi bu şekilde yetiştiricilerin kaybolması ilerde bu ırkların yok olması demektır. kolay gelsin herkese.

img

tahacan

15 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ