Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

hollanda lop yavru

slm arkadaşlar lop tavşanım iki hafta önce dogum yaptı yerim olmadıgı için verilecektir en kısa zamanda resimleri eklicem msn [email protected]

Hangi şehirdensin bide hangi rankler baj ve ya turuncu varsa alabilirm

img

pofuduq

15 yıl 3 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sadece siyah var arkadaşlar elimde ama çok güzeller istanbul

SLM ARKADAŞIM BEN BURSADAYIM 2 YETİŞKİN 8 YAVRUM VAR AMA LOPLARDANDA DEN GELMEDİ BEN NASIL ALABİLİRİM İSTBULDA NERDESİNİZ SELAMLAR

img

lurgut

15 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşım ben istanbul silivridenim

Hep Bir lopum Olsun istedim fakat üniversite öğrencisi olduğum için ona gerekli bütçeyi ayıramadım. Lütfen bana gönderebilirmisiniz. [email protected] Eskişehir

img

gokhanbicer

15 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadışım lop lara talibim istanbuldaysan gelip alabilirim... düşünürsen [email protected]

img

beklenen

15 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

bn istanbuldayım fiyatta anlaşırsak alacağim

img

shooter123

15 yıl 2 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar boş boş muhabbet yapmayalım bilgide hertürlü bilgimi paylaşırım ama herşeyin bir degeri vardır herkez bedavamı aldı bunları hayrına dagıtsın hoşçakalın

ERHO81, Yukarıdaki yazıya rağmen, yani sitede canlı hayvan satışının yasaklandığı ile ilgili bilgilendirmeye rağmen, sitede halen satış yapmaya çalışan sizin gibi üyelerin üyeliklerinin tamamen iptal edilmesi gerektiğini düşünmekteyim. Bizler bu sitede bilgi ve deneyim paylaşımında bulunmak üzere varız. Sizin gibi küçücük hayvanları ticari amaçla besleyip, bunları her ay üreterek yaşam kalitelerini düşürmek için değil. Bu nedenle site yönetiminden siz ve sizin gibi üyelerin sitedeki canlı hayvan satışı yasağına uymasını, aksi takdirde üyeliklerinin yasaklanmasını, sizler gibi yasağa rağmen satış yapmaya çalışan üyelerin mesajlarını daha dikkatli inceleyerek, satış içerikli olanların ve email gibi irtibat bilgileri bulunan mesajların yayınlanmamasını talep etmekteyim. Umarım en kısa zamanda HAYVANLARI KORUMA KANUNUNA aykırı olarak kendi hayvanını kısırlaştırmayıp, hiç bir şekilde üretim izni olmadan evde veya sağlıksız koşullarda ilgili yasalara aykırı olarak hayvan üretenlere caydırıcı cezalar verilerek, gerekli yaptırımlar uygulanarak engel olunur. Son olarak ellerinizde çaresizce, savunmasız olarak bulunan tavşanlarınıza iyi davranmanız, onları kısırlaştırmanız, üzerlerinden ticari kar elde etmekten vazgeçmeniz, bu zavallı hayvancıkların verdikleri sevgi ile yetinmeyi öğrenmeniz en büyük dileğimdir.

img

sevil55

15 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ