Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

SATILIK EŞ MUHABBET,SULTAN PAPAĞANI,MUHABBET YAVRULARI

Merhaba arkadaşlar resimlerden de gördüğünüz gibi elimde şuan 2 çift muhabbet, bir çift sultan papağanı,10 tane yavru, 1 adet 5 katlı salmalık,bir adet büyük yatsı kafes,1adet te sultanlar için kafes bulunmaktadır.Muhabbetler 1 senedir bende ve hepsinden çok kez yavru alınmıştır zaten resimde gördüğünüz yavrularda kendi yavrularımdır.sultanlardanda daha önce yavru alınmıştır daha önce evde bakılıyordu hatta şuan altında yumurta var ama yer değişikliği yaptığımız için biraz yadırgadı galiba.kuşlar gayet sağlıklı kuşlardır.İstanbul zeytinburnunda oturuyorum ciddi alıcılar kuşları gelip görmek isterse görebilirler.kuşları kendi dükkanımda bakıyordum ama bir süre sonra dükkanı kapatıcam o yüzden satıyorum eğer üretim için kuş arıyorsanız aradığınız kuşlar burada kuşları gördüğünüzde sizde bana hak vericeksiniz bunlardan aldığınız yavrular zaten kuşların parasını çıkartır ben bu kuşları çok aradım çok kuş alıp değiştirdim ama en sonunda doğru kuşları bulduğuma inanıyorum.eğer bakıcak yerim olsa inanın bu kuşları kesinlikle satmam.şuanlık bu kadar resim koyabiliyorum dediğim gibi gelip görmek isteyenler buyurun gelin görün.kuşları alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyorum.Not:Arkadaşlar buraya resim koyamadım resimleri görmek isteyen arkadaşlar sahibinden.com`da arama motorundan 13072489`nolu ilan ile bakıp görebilirler. Telefon numaram: 0535 554 98 58 Fiyat:950.00TL

img

uslanmaz_zb

15 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ