Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KÖPEK ALACAĞIM LÜTFEN YARDIMMM...!!!

şimdi daha lise 1 deyim ve yaz geliyor yazında gidebileceğimiz bahçeli bir evimiz var.Apartman dairemizde ise bir teras var ve bir apartman dairesinin yarısı kadar genişlikte yani baya büyük ve bize ait.Evin içinde zor olacağını düşündüm ve o terastaki küçük bir odayı,alacağım köpeğe ayırmaya karar verdim.Hemen küçük odanın bitişiğinde kazan dairesi var yani kışın soğuk derdi olmayacak.Odası gayet ışık görüyor ve bir bahçe gibi aydınlık ve üstü açık olan istediği zaman dolaşabilecek bir terası olacak.Okuldan gelince ve okula giderken hemen dolaştırabileceğim akşam ödevlerim 7:00 gibi bitiyor ve ona 1.5 saatlik bir ilgi gösterebilirim.Sizce bu şartlar uygun mu ve hangi tür köpeği almalıyım???

img

dragon94

19 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bir husky bebek düşünmezmisin

img

devin

18 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben golden retriever sahibiyim.bence akıllı uslu bir köpek arıyorsan golden bir numaradır.çocuklara ve bebeklere karşı olsun evde yalnız kalmalara karşı olsun gayet sabırlıdır. sahibine çok bağlı bir köpektir.apartman dairesindede oturuyorsanız havlama olayıda yoktur.bence bir düşünün..!

img

gehlen

15 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu şartlar altında köpeğine rahatlıkla baka bilirsin ,bence en uysal ve komşularını rahatsız etmeyecek cins golden retriever eminim bir çok hayvan severde bu fikirdedir .Emin ol golden retriever aldığını biran bile pişman olmıycaksın hergün onunla enaz 1 saat oyun oynamayı ve gezdirmeyi unutma eğer evde tualet eğitimi almışsa gerek yok düşüncesine asla kapılma onu gezdirip oyun oynamadığın taktirde enerjisini harcayamaz ve yaramazlıklar yapabilir bu yüzden her ikiniz içinde ne iyi olanı yap.ancak aşıları tam değilse ve dış parazit ilaçlamalarını yaptırmadıysan dışarı çıkarma ilk 1-2 gün terasta oynayın ve en kısa zamanda gerekli bakımı yaptır ancak aşıları tam ise parazit ilaçlamaları yapılmış ise dediğim gibi dışarıya çıkarmanda hiçbir sakıca yok lütfen mümkünse sayfaya köpeğinin odasının fotosunu koyabilirmisin uygunmu değilmi herkes yorum yapsın bol şans...

img

zeynepgöktaş

15 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ