Hepsievcil

Köpek Forumları > Kayıp Köpekler :(

Mesaj Ekle

istanbulda kayıp dişi golden

AİLELERİNİN BİR PARÇASIYDI PUFFY... KÜÇÜK KIZLARIYDI.. http://www.izlesene.com/video/hayvanlar-kopegimi-caldilar-hemde-surukleye-surukleye/836410 Benim küçük kızımı,Ailemin en küçük ferdini 18 mart 2009 tarihinde saat 18:30 sularında dükkanımdan çalıp sürükleye sürükleye götürmüşler o tarihten beri kızımdan haber alamıyorum heryerlere ilanlar pankartlar asmama ödül sunmama rağmen bir netice alamadım neler yapabilirim diye düşünürken aklıma siz duyarlı arkadaslarin belki bana benim için olmasa bile 11 yaşındaki oğlumun yitirdiğimiz arkadaşından dolayı psikolojik sorunlar yaşıyor olması dolayısı ile belki yardım edebiliceğinizi düşündüm kızımızı çalan hırsızın kamera kayıtlarını elimize geçirdik fakat görüntüler arkasından çekilmiş olduğu için yüzünü göremedik ve tespit yapamadık bir kamera görüntüsü daha var kamera arızalı imiş çok karanlık 1 saniyelik yüzü görünüyor sanırım onu aydınlatma çabasındayım sanırım yarın o işlemide bitirmiş olucam ve vaka ile ilgilenen polis memurlarına ulaştırıcam bunlardanda bir netice çıkmasını bekliyorum. Fakat kızımızı çalan şahsın görüntülerinden anladığımız köpeğe bakabilicek veya iyi niyetli biri olmadığı gün gibi ortadadır. Dolayısı ile satıcağını ve satın alıcak kişininde bir veteriner hekime gerek aşı gerekse muayene için götürüceğini düşünüyor ve konuyla alakalı sizin yardımınızı rica ediyorum. Kızımızın ismi PUFFY dişi şampanya rengi 1.5 yaşında temel ve ileri itaat almış tamamen uysal çok söz dinleyen % 90 üzeri itaat eden bir Golden Retriever belirgin özellikleri tanına bilmesi açısından arka sağ ayağının iç kısmında araç tekerleği değmesinden dolayı 2 tane küçük belki bezelye tanesi kadar tüy çıkmayan yer vardır. Kızımızı tanıyabilmek açısından konuş dediğinizde havlayan otur yat kalk öl bacak arasından geçmeleri vs şowları vardır. Velhasıl değerli vaktinizi çok fazla almakta istemiyorum. bana yardım edebilir ve ekte resmini yolladığım kızımız PUFFY nin resimlerini ve özelliklerini bildirir bir mail i size kayıtlı olan veterinerlere nereye ne kadar çok ulaşabiliyorsak ulaşabilirsek beni ve ailemi çok mutlu ediceksiniz sizlerden hayvanları sevmiyen insanların veteriner olamıycağından hareketle bunu rica ediyorum. resmimizi ve gerekli yazıyla birlikte herkese,herkesime yayalım lütfen mailime bir cevap verirseniz müspet yada menfi beni sevindirirsiniz. Şimdiden ilginize çok teşekkür ediyor ve cevabınızı bekliyorum.!! [email protected]

img

gamzel

15 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

inanın o videoyu ağlayarak izledim umarım bulursunuz.Allah o kaçıranların aklına gelmediklerini başına versin.sizin için dua edeceğim ve köpeğiniz için Alla ve melekleri köpeğinizin yanında olsun ve ona tez zamanda kavuşun.

img

xxpelinxx

14 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ