Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

yeni köpek

selamlar benim sorunum ailem bnde köpek sahibi olmak istiyorum ama bana karşılar onları ikna etmem gerekiyor lütfen yardım edin çünkü bn köpekleri herşeyden çk seviyorum bu aralar sürekli bi köpeğim olsa diye hayaller kuruyorum eğer alabilseydim köpeğime orta boy bir apartman dairesn de bakıcağım ona asla kötü davranmayacağım,masrafları için belli bir miktar param vr,ve ırk olarak alman kurdu veya golden retriever uygunmuş bana bir vet ilede görüştüm anlıyacağınız tüm herşey tamam tek sorun ailemi ikna etmek:(:(:(

img

luckybartu

15 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

valla yaşını bilmiyorum ama sana kendi ailemi nasıl ikna ettiğimi anlatayım sende aynısını yap...ben daha 14 üme yeni bastım köpek almaya birden karar verdim aslında anneme anne ben bir kaöpek istiyorum dedim annem malesef alamayız dedi sonraki gün ise anneme dedimki annem ben sadece bir kere bu hayatı yaşayabilirim ve sadece bir kere çocuk olabilirim ve sen benim çocukluğumu yaşamama izin vermiyorsun dedim annem hiç bişey demedi ve devam ettim belki büyüyüp kendi evime taşındığımda bir köpek besleye bilirim ama onunla bir çocuğun oynadığı gibi oynayamam ve onu bir çocuk gibi saf duygularla sevemem dedim ve 3 gün boyunca biricik yasemin ablamdan(devamlı müşterisi olduğum pet-shopun sahibi)golden retriever lar hakkında bilgi tapladım ve anneme herşeyi annemde yavaş yavaş köpek istemeye ve onu kabullenmeye başladı ve babamla konuştum babam çok kızdı hatta bağırdı ama onuda yumuşak bir dille ikna ettim 2 gün sonra barınaktan bir köpek sahiplenicez ve herşeyi hazır umarım seninde köpeğin olur bol şans...

img

zeynepgöktaş

15 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

önecelikle cevap yazdığın için saol bu taktiği kullanıcağım bn 16,5 yaşındayım ailemle 6 yaşından beri tartışıyorum köpek kousu yüzünden geçen sene yazın başlarında artık yeter dedim senn gibi petshoptan değil kitaplartan wep sitelerinden tüm herşeyi öğrendm sonrada babmın karşısına oturup herşeyi anlattım ama senn dediklerini kullanmadım bu sene onları bi deneym:) ya ben herşeye tamam diyorum ama yok işte neymiş ben bakamazmışım ben bu hayvanı istemeden önce kuş,kaplumbağa ve balık besledm(halen besliyorum) ama yeterli görmüyorlar yoq etrafı pisletirmiş tabi pisletir ben arkasından herşeyini toplamaya hazırım sabah uykumdan fedekarlık yapmaya hazırım ama anlamıyorlar bu konuyu bna yardımcı olabilecek dostlarınla paylaşırsan sevinirim

img

luckybartu

15 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ