Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Tavşan Besleme Hakkında Birkaç Soru...

Arkadaşlar bugün akvaryumcudan tavşan aldım. 3 birbirine benzeyen yavruydu, satıcının dediğine göre ev tavşanının yavrularıymış. ama ben birini aldım acaba tek başına yaşamalarında sorun olurmu. diğer ikisinide alsammı kararsızım. ama 3 üde ilerde beslenme ve bakım olayından çok zorlar diye çekiniyorum. böyle tek başına yaşamaya alışırlarmı acaba ? çünkü alırken 3ü koyun koyuna yatıyordu :D bu konuda fikriniz nedir?

img

djmatrak

15 yıl 2 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tavsanlar sıcak kanlı hayvanlardır ona yalnızlık çektirmemen lazım hep ilgilenmelisin ki yalnız kalıp sitrese girmesin ;) o sokulmalarıda korktuklarından yada biraz usumuş olduklarındandır merak edicek bişey yok ;)

img

ruhsuz

17 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hiç bir sorun olcaqını sanmıyorum benmkide yawru ve tekk..Sen onunla oyna yeterr ;) :)

img

kikoba

ÖZEL MESAJ

yaşarr da onu 24 kafesinde tutmaman lazım kendisi canı sıkılır alabiliosan bi tane daha all ikisi birlikte yaşarlar ama almıcaksan tek de yaşar

merhaba arkadasım . tavşanların tek başlarına yasamasında -yetişmesinde bi sorun olmaz . sana daha iyi alısır. evde besliyceksen bir tane yeterli.3 tanenin ileride bakımı evde zor olur.bu arada ankarada tavşan yetiştiriciligi yapıyorum. sormak istediğiniz bişey olursa çekinmeyin lütfen..

img

mechul06

15 yıl 2 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alısır tabikide

img

abdullah67

15 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öncelikle cevaplarınız için teşekküler. [URL=http://img24.imageshack.us/my.php?image=tavu.jpg][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3599/tavu.th.jpg[/IMG][/URL] afacan bu :) bilemiyorum cinsi nedir? balkonda küçük bahçemizde çok mutlu gözüküyor bu aralar :) bir kaç yerde okumuştum aç karnına yeşil yemesi sakıncalı olabiliyor diye. bu sabah malum ishal olarak dışkını görünce tavşan yemi aldım ancak yemiyor :) acaba sadece ekmek içi ve yeşillik versem yem olarak yeterli olurmu yoksa başka çşit yemmi alsam???

img

djmatrak

ÖZEL MESAJ

tmm da mechul kardes sana nasıl ulasacağız

[email protected]

img

ruhsuz

ÖZEL MESAJ

msn adresimi ekle orda butun sorularını sorabilirsin ;)

img

ruhsuz

ÖZEL MESAJ