Hepsievcil

Köpek Forumları > Kayıp Köpekler :(

Mesaj Ekle

ist.suadiyede sibirya kurdum kayboldu

ist. suadiyede sibirya kurdum kayboldu. 6-7 aylık 30 kg civarında beyaz grili siyahlı mavi gözlü boynunda tasması var 14.04.2009 tarihinde sabah saat 7 itibarı ile kayboldu . gören veya duyanların bildirmesi rica edilir

img

bin_meh

15 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ALINTI: Merhaba, Bugun, hayvansever bir arkadasimizdan soyle bir haber aldim. 14 Nisan günü Suadiye`deki Özkuruslar Market ile Suadiye tren gecitinin arasindaki bir sokakta en fazla 1 yasinda oldugu tahmin edilen bir Husky`e bir araba carpmis.. Bulan arkadasimiz, yani Cakiroglu Marina`nın sahibi Atilla Bey, kopegin durumunun iyi oldugunu ve gorunurde bir sahibi bulunmadigi icin de beraberinde goturdugunu bildirdi. Husky su anda Saskinbakkal sahilindeki Cakiroglu Marina`da barindiriliyor. Orada yasayan diger arkadaslariyla beraber, yani Cango, Pupa, Sansli ve digerleriyle birlikte. Boynunda koyu renk bir tasmasi var..Siyahli grili, beyazlı tuyleri olan bu mavis Husky ile ilgili bilgisi olan veya sahibini taniyan arkadaslarin, Cakiroglu Marina`ya ugramasini rica ediyoruz.(Wind Surp merkezi ve cay bahcesi olan Marina) İLETİŞİM İÇİN: Atilla Bey: 0555 3204975 Hediye Hanim: 0538 8151943 Umarim kisa surede sahibi ortaya cikar. Aksi takdirde yeni bir yuvaya ihtiyacı olacak gibi gorunuyor.Bu sevimli Husky`e bol sans diliyorum. FACEBOOK BENİM PATİM DEN GELEN BİR MESAJDIR

img

rcrls

15 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ