Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

Bu siteden mail adresimi öğrenip....

Mail adresime girdiğimde ŞOK oldum. Evet Arkadaşlar hepsievcil.com dan adresimi öğrenip farklı kişiler bana KÖTÜ mesajlar yollamışlar.Ben Gmail davetiyesi isteyenlar konulu mesaj a vermiştim mail adresimi.Site sahibinin bu konuda bir şeyler yapmasını istiyorum.Böykle bir durumla karşılaşan başka arkadaşlar varsa lütfen sessiz kalmasın buraya msj atsınlar. Nerden öğrendin hepsievcil.com dan adresini bulduğunu diye soracak olursanız kendileri msj larında belirmişler. [email protected] [email protected] [email protected] [email protected]

img

elayzaa

19 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Inanmiyorum yaa... Gercekten cok sinir bozucu bir olay. Bu tur insanlarin hic mi yapacak isi yok?! Basima gelmedi ama hic hos bir durum degil. Sana katiliyorum Elayza... //ASYA

img

_asya_

19 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gerçekten çok kötü bir olay...ben bir erkek olarak böyle insanlara şunu hatırlatmak isterimki;sizin anneniz,bacınız,teyze kızınız yok mu vicdansız karaktersizler.ya onlara böyle bişey yapılırsa ne yaparsınız?

img

mummy

19 yıl üyedir.

ÖZEL MESAJ

tek kelimeyle arkadaşları KINIYORUM

img

kivi

19 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

haklısınız.gerçekten son derece iğrenç bişey,ben o insanların bu sitede ne aradıklarını anlamıyorum ama neysee...

ama bence bu insanların yazdıklarını hiç umursamayın,boşverin,gereksiz insanlar

img

şilacık

19 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ingilizcem yazmakda nekadar kıt olsada bu arkaşları kaale dahi alma madem gmail kullanıyorsun block koyabilirsin yada kendi kendini davet ederek yeni bir gmail hesabı alıp o mailine gelen onemli kisilerden aldıgın mailleri yonlendirip onalara cevap yazıp diyer mailinin yonlendirmeisni iptal edersen o arkadaslarda seni rahatsız edecegini daha dogrusu birdaha sana mail atıcagını zannetmiyorum egerki hesabında inviten kalmadı ise [email protected] adresini gecici bir mail adresini belirtirsen ben sana yeni bir hesap icin davetiye yoluyabilirim kendine iyi bak unutmayın her yeni gun yeni umutlara gebedir Hoşçakalın....

img

lanethli

18 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elayzaa ya geçmiş olsun diyorum. bende bir erkek olarak bu şerefsizlere lanet ediyorum. çünkü bi zurnada bana msn den adresine eklemek istediğini gördüm ve onayladım ama ben bunun benim mail adresimi hepsievcilden aldığını ve küçük dostlar hakkında bilgi paylaşmak isteyenlerden olduğunu zannettim.ama lavuk mu tavuk mu ne olduğunu bimiyorum adam chat yapmak için uğraşıyo ben adama nerden aldı adresimi diyorum o bana biyerlerden diye geçiştiriyo bende o kişiyi engelledim.. sizde öyle yapın eğer boş muhabbet için uğraşıyorsa engelleyin...

img

tek_kara

19 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar benim kuşum iki yavru çıkardı sonra erkeği öldürdü. Şimdi yavrular 1 aylık son bikaç gündür yumurylamaya başladı. Yavrulardan birini beslemiyor yaraladı ama ciddi deil ayırdım şimdi diğer yavrıyu besliyo o yavru da kardeşini besliyo yalnız beslediği yavru yuvaya girince kızdı onu da ayırdım şimdilik günde 2 kez annenin yanına koyup beslemesini bekliyor sonra ayırıyorum

img

Rosehip

7 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar benim kuşum iki yavru çıkardı sonra erkeği öldürdü. Şimdi yavrular 1 aylık son bikaç gündür yumurylamaya başladı. Yavrulardan birini beslemiyor yaraladı ama ciddi deil ayırdım şimdi diğer yavrıyu besliyo o yavru da kardeşini besliyo yalnız beslediği yavru yuvaya girince kızdı onu da ayırdım şimdilik günde 2 kez annenin yanına koyup beslemesini bekliyor sonra ayırıyorum

img

Rosehip

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar benim kuşum iki yavru çıkardı sonra erkeği öldürdü. Şimdi yavrular 1 aylık son bikaç gündür yumurylamaya başladı. Yavrulardan birini beslemiyor yaraladı ama ciddi deil ayırdım şimdi diğer yavrıyu besliyo o yavru da kardeşini besliyo yalnız beslediği yavru yuvaya girince kızdı onu da ayırdım şimdilik günde 2 kez annenin yanına koyup beslemesini bekliyor sonra ayırıyorum. Bu ne kadar sürecek yavrular yem kırabilecekler mi acil lütfen kabuksuz yem kagesin dibine serptim

img

Rosehip

ÖZEL MESAJ