Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

arkadaşlar yardımcı olmazsanız barınaktaki köpekler uyutulacak..

iyi günler dün eşimle ataşehir barınağına yardım götürmeye gittiğimizde malüm partinin zabıtaları barınağa geldi ve yetkilileri rahatsız etti ben nedenini yetkiliye sorduğum da barınağın sınır da kaldığını ve buraya barınağı kapatıp köpekleri uyutmak istediklerini söylediler.yetkililer bizden herkese haber vermemizi rica etti sizde hayvan severler olarak yardım etmenizi rica ediyorum ..teşekkürler.

img

blueenzeru

16 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba blueenzeru
Klasik bir hikaye.  Şehir dışına uzağa birşey yaparsın. Sonra şehir ilerler yanına kadar gelir. Evler siteler yapılır. Sonra başlarlar şehir içinde evlerin yanında bu olurmuymuş rahatsız ediyormuş buradan kalksınmış.
Önce şehirlerde istemediler bir çoğunu hapse attılar şimdi hapistekileri bile hala göze batıyor.Gazetede vardı Avrupada da sokağa atmaya başlamışlar.
Dünyadaki herşey , canlısı cansızı bizim için bir araç. Bizi eğlendirdiği, işimize yaradığı sürece var olabilir , sonra...Yallah.
Öldüreceklerine dışarı salsınlar. Kimseye söylendiği gibi bir zararları yok. Sokak hayvanlarına sokaklarda sahip çıkılmalı , sahiplendirmek yada barınaklara atmak kesin çözüm olamıyor malesef  görüldüğü gibi barınaktaki köpekler bile korumasız  , canlı alanlarda bu gün alıp , yarın sıkılıp gene sokağa atıyor.
Şimdi eleştirdiğim şeyi çözüm olarak ben söyleyeceğim ama , bu hayvanlar da öldürülmesinler diye barınaktan alınıp başka yerde sokağa salınamaz mı ?

img

frozen

18 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence bunu yapacaklarına biraz daha o barınağa destek olsak daha iyi olacak anlamadığım hayvan severim deyip duruluyo ama ben bu mesajı atalı bir hafta olacak bir cevap bir yardım bile duymadım nasıl hayvan severlik buu

img

blueenzeru

16 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili arkadaşlar, aşağıda vereceğim emaildeki arkadaş yerel hayvan koruma görevlisidir,hayvanlarla ilgili bilgi ve sıkıntılarınızı ona yazabilirsiniz.teşekkürler. mail: [email protected]

img

çiğdem_chole

16 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] bu emaile konuyla ilgili bilgi yazabilir misiniz?

img

çiğdem_chole

16 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ