Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

iran kedisi arıyorum izmir-buca

iran kesisi arıyorum iyi bakılacağına emin olabilirsiniz hediye karşılığıda olabilir ama ücretli değil. [email protected]

img

tostombik

15 yıl 1 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili arkadaşlar, İRAN KEDİSİ İSTEYEN VAR MI??? bembeyaz, erkek, 9 aylık, kısırlaştırılmış ve tabiki tüm aşıları yapılmış,karnesi olan paşamı vermek zorundayım .((((( çünkü diğer iran kedim miniş ile anlaşamıyorlar. evde sürekli kavga, dövüş yaşamaktan eşim de ben de bıktık. ikisi de çok uysal aslında ama geçinemiyorlar işte. biliyorsunuzdur, bu tür hayvanları çok pahallıya satıyorlar ancak ben tabi ki para falan istemiyorum. yanlız paşama çokk iyi bakabilecek,onu çokk sevebilecek temizliğini ihmal etmeyen bir arkadaş arıyorum. biz ayvalık cunda adasında yaşıyoruz. ancak İZMİR ya da BALIKESİRe paşayı getirebiliriz.paşanın biraz daha küçükken çektiğimiz fotoğraflarını, bana [email protected] adresinden ulaşan arkadaşlara gönderebilirim. ancak şu an tüyleri kesildi ve tüylerinin uzaması halinde fotoğraflarına benziyecek :)))

img

tamtunali

15 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm resimleri bi türlü göremedim hala vermediyseniz ala bilirim

img

tostombik

15 yıl 1 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2,5 yaşında beyaz,mavi gözlü iran kedisiyim. Bana iyi bakabilecek aileye ihtiyacım var.

img

kardelen35

20 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ