Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Ücretsiz İRAN-CHİNCİLLA Arıyorum

Merhaba Evimizde bakmak üzere iran veya chincilla cinsi bir kedi arıyoruz..Daha önce İran cinsi bir kedimiz vardı.Fakat kaybettik.Bu sebepten dolayı birdaha kedi almak istemiyorduk,bu acıyı tekrar yaşamak istemiyorduk fakat malesef ölüm hercanlının tadacağı birşey.Bizde evimizde böyle bir neşeyi eksik gördüğümüz için kedi sahiplenmeye karar verdik.. Kedi sahipleri için;zor durumda kalmış insanlar için bir fırsat olduğuma inanıyorum..Hamileyim,tüy dökülüyor,babamın alerjisi var vermek zorundayım,öğrenciyim bakamıyorum ..vs gibi sorunları bünyemde barındırmıyorum.Zaten kedi sahiplenen insan bunları en başta olup olmayacağını bilir. Hele yok yüksek miktarlarda ücret talep eden gözlerini para bürümüş insanlar lütfen iletişime geçmesinler..Çünkü KEDİLER EVCİL HAYVAN ,TİCARET MAHSÜLÜ DEĞİLDİR.! Bunu ısrarla dile getiriyorum.. Ben Kimim ? 18 Yaşında Öğrenciyim.Ailem ile yaşıyorum.İStanbul avrupa yakası`nda ikamet ediyorum..``Öğrencilere,18 yaşından küçüklere kedi sahiplendirmeyiniz `` Mantalitesini ve önyargıları herzaman yıkmış ve yıkmaya hazır biriyim.Çünkü sorumluluk duygusunun bence yaşla alakası yoktur.Çünkü öğrencinin yaptığını 50 yaşında bir bayanda yapabilir.Belki 15 yaşındaki genç kadar kedisine sahip çıkamayıp,kollayamayabilir.bunları gözardı etmemek,empati kurmak gerekir.İlgileriniz için çok teşekkür ederim. Saygılarımla... İletişim Bilgileri= [email protected] Gsm=0554 263 94 94

img

haykomanukyan

15 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ