Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Yavru minnoş arıyoruz

Merhaba, Ankara-Eryamanda yaşıyoruz.Çok uzun soluklu bir dostluk kurabileceğimiz (Mümkünse beyaz) bir pofuduk minnoş arıyoruz. Dişi olması tercihimiz ama minnoş bir oğlana da hayır demeyiz... (ilk kez bir minnoş dostumuz olacak, ama onları çok seviyoruz...) [email protected] elektronik posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

img

spinoza2003

15 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3adet 1.5 aylık tuvalet bilinci olan kedim var bitanesi beyaz diil aama siyah beyaz korsan dedigimiz su an pofuduk ama buyuyunce tuyleri kısalabılıyo cins olmadıgı için bu bilinmez. eger ankarada bulamazsanız (ki sanırım istanbulda kedi cok hep ankaradan arıyolar) size resimlerini mail atarım

img

aşli

15 yıl 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb çoooook güzel beyaz dişi bir minnoşumuz var.Ama ben İzmir`de oturuyorum.Sizin için sorun olmazsa... Cevabınızı bekliyorum.

img

ahmet35

15 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, 9 ayşık pofuduk çok oyuncu bütün aşıları tamam, parazit tedavileri yapılmış iran-tekir melez kızımızdan ayrılmamız gerek,o na yuva olursanız seviniriz.ücretsiz tabii ki

img

narth

15 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba şu an 3 haftalık iki tane vücudu beyaz, kulak ve kuyrukları gri yavrumuz var. Henüz biberon emiyorlar. Kendi başlarına mama yer yemez ve ilk aşı ve parazit tedavisinden sonra size verebiliriz.İstanbul`dayız ancak gerçek bir kediseverseniz seve seve getirebiliriz. eMail: [email protected]`dan mesaj atabilirsiniz.

img

kubinexus

15 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim 4 tane 1.5 aylık yavru van kedim var 3 ü beyaz 1 i siyah beyaz isterseniz arayabilirsiniz 05354409714

img

alwaysreal

14 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, dişi tekir kedm var 8 aylık.. şuan çok acil iyi bakabilecek sahip aramaktayım. adı da minnoş:) ilgilenirseniz foto yollayabilrim.

img

oktayaslihan

14 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili arkadaşlar 2 minik dişi yavru yuva arıyor,veteriner kontrolleri yapıldı,2ay civarındalar,çok güzeller,sıcak yuvanızda bir yer açmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz. emailim: [email protected]

img

çiğdem_chole

16 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ