Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Satılık döllü yerli(kafkas) sülün yumurtası

satılık döllü yerli(Kafkas) sülün yumurtası,ilk yavrularımı aldım,yumurtalar sağlamdır,kargo ile teslim edebilirim.tanesi 4 TL. [email protected] tel:5334252631

img

ahmet102

15 yıl 6 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba yeriniz nerede ben 5 tane kadar yumurta almayı düşünüyorum. balıkesirde oturuyorum. mailim : [email protected]

img

emrah10

15 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ahmet bey 12 adet sülün yumurtası almak istiyorum kaç günde temin edersiniz ona göre kuluçka hazırlığı yapayım msn [email protected] ayrıca nasıl göndereceksiniz

img

ademvatansever

15 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

adem bey istediğiniz adedi ancak iki postada karşılayabilirim.Malumunuz yumurtaların taze olması gerekli haberleşirsek teslimatı konuşuruz.ve size kargo ile ulaştırabilirim.ilginize teşekkür ederim.

img

ahmet102

ÖZEL MESAJ

merhaba ahmet bey nasılsınız  yeni baslamak üzere sülün yumurtasına ihtiyacım var acaba fiyat ne kadar oluyor kulucka mak. yeni aldık bu yuzden ilk deneyim olacak irtibat için [email protected] mail adresim acilen cvp verirseniz sevinirim berat

img

web58

11 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Berat bey merhaba ilanım çok eski, ilanımı verdiğim tarihten sonra il değiştirdiğim için kümesimi dağıttım. Yaklaşık olarak bir kaç ay kadar önce tekrar küçük de olsa süs tavuğu çiftliği yaptım ve gelişim aşamasında. O yüzden şu an için ihtiyacınıza cevap veremeyeceğim üzgünüm. Çeşitlerim için bilgilendirme isterseniz: Sultan tavuğu, Dark Brahma,Dev Brahma çeşitleri, Altın Zibrit,Limon Zibrit, Beyaz Bacak Sussex. Hepside orijinal hiç bir bulaşıklık yok. Bunlardan ihtiyacınız olursa birkaç ay içerisinde tekrar görüşebiliriz. İlginize Teşekkür ederim.

web58 yazdı :

merhaba ahmet bey nasılsınız  yeni baslamak üzere sülün yumurtasına ihtiyacım var acaba fiyat ne kadar oluyor kulucka mak. yeni aldık bu yuzden ilk deneyim olacak irtibat için [email protected] mail adresim acilen cvp verirseniz sevinirim berat

img

ahmet102

ÖZEL MESAJ