Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

hamster almak istiyorum yardım edermisiniz

hamster almak istiyorum ancak kafamda bazı sorular var yanıtlarmısınız: 1)sağlıklı bir hamster almak istiyorum sağlıklı olduğunu nasıl anlayabilirim. 2)kaç haftalık alıyım. 3)günde en fazla 1 saat ilgilenebilirim yeterli olur mu.

img

pseudoefedrin

15 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Öncelikle sitemize hoş geldin,sağlıklı bir hamsterı bakıldığı ortamın temiz olup olmamasından ,kafesinde çark olup olmamasındanda anlaya bilirsin diğer ipıçları ise şunlar:Hamsterların gözleri tam açık ve çapaksız olmalı,burnu temiz olmalı akmamalı,tüyleri parlak ve temiz olmalıseyrek yerleri olmamalı,cinsel bölgesi ise temiz olmalıdır.1 veya 1.5 aylık almanı öneririm ancak tek alıpta sonradan yanına eş alırsan birbirlerine saldıra bilirler oyüzden iyi düşün.günde 1 saat ayırman yeterde artar bile başka sorularında olursa muhakkak sor...

img

zeynepgöktaş

15 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok teşekkür ederim iki hamster aldım 1 aylık.sağlıklı gibi görünüyorlardı. hangi ilave besinleri verebilirim.Bir de aldıgım kafesin telleri dikey şekilde.yatay alsam daha mı iyi olurdu

img

pseudoefedrin

15 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba zeynep.ben hamsterımı kafesiyle satıyorum.herseyi dahil 40 lira.cok tatlı saglıklı ve uysal.

img

primrose22

15 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar sbs sonrası hamster alcam yardım edermisiniz hangi tür almalıyım bütcem kısıtlı kaç katlı kafes alayım yardım edin nolur

img

cemoli598

14 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3 soruyada cvp verilmiş :)) zaman ayırma açısından endişe etme zaten bütün gün uyuyolar gece olunca kalkıp gezio, oyuncaklarıyla falan oynuolar ;) cemoli598 genelde hamsterlar ne kadar çok kat olursa o kadar eğlenirler.. tavsiyem 2 katlı fiyatı uygun çok güzel kafesler var ;) yalnıza nası bi yuva alırsan al çarkı muhakkak olsun yoksa fazla yaşamıloar gonzales benim hep tercihim ama sen bilirsin hangisi daha sevimli gelirse sana

img

froth

14 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence gonzales al.bende aldım.suriye cinsi sakın alma.çünkü çok yavru yapıyorlar

img

goksok

15 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavru açısından pek bi fark yok gonzaleslerde de dişi ve erkeği yan yana bırakınca sürekli yavruluolar. syrian mı gonzales mi tercih meselesi aslında ama gonzalesler daha tatlı gelio bana

img

froth

14 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gonzales almak isteyen yokmu satabilirim 11 tane war isteyen olursa kafesle isteyen olursa akvaryumla satabilirim 2 tane gonzales + kafes+ suluk + ufak bi ew 50 tl

img

0nl1n3p1ch

14 yıl 10 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bnce suriye al onlar daha uysal ve daha kolay ele geliyo

img

krgn1903

14 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ