Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Kend

Dün akşam 3 senedir baktığım kedimi üzerinde piresi olduğu ve bu pirelerde artık eve sardığı için sokağa bırakmak zorunda kaldım. Çok kötü durumdayım arkadaşlar. Benim durumuma düşen ve önerisi olan varsa lütfen yazsın. Ağlamaktan gözlerimi açamıyorum artık.

img

doktor_e

18 yıl 2 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yha sen ne yaptın ya!!!!!Olum iki pire için yapılırmı bu kedineeee!bende 3 senedir kedi besliyorum pireleri olmasın diye pire tasması takıyorum düzenli ilaçlamalarını yaptırıyorum sense pire var diye sokağa saldım diyosun bu memeleketin niye bu halde olduğunu daha iyi anlamaya başladım..söylesene senin için rahatmı şimdi ,o kedi ne yer ne içer???hiçmi aklına gelmedi ya hayatının 3 senesini sana vermiş o kedi senin bu yaptığına gaddarlık denir başkada bişey söyleyemem yav madem pirelendiğinin gördün al şampuanı yıka ,git pet shopa pire ilacı al üç kuruşa. bak görsen pire mire kalıyomuydu o kedinin günahı neydide onu sokağa attın !ya başka kedilerle kavga eder kendini yaralarsa ya köpekler ona zararverirse ya çocukların eline düşerse ya arba çarparsa diye hiçmi düşünmedin ha??bak insanlar hata yapar ama git şimdi nereye bıraktıysan bul o kediyi evine getir yıka kurula ve hiçbişeey olmamış gibi devam et hayatına bu da sana ders olsun gerekirse sana kargoyla ben yollarım pire ilacı yeterki sen gene o kediyi bu durma düşürme mesajımı okur okumaz hemen aramaya git kedini bolşans ha kedini bulur bulmaz hemen cevap yaz...

img

zeynepgöktaş

15 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ