Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

satılık iguana herşeyiyle veriyorum

50 cm boyundaki yaklaşık 1 yaşında iguanamı satıyorum. gayet sağlıklıdır en az 3 çeşit sebzeyle besledm bir sağlık problemi yok rengi gayet canlı ve yaşil butun aksesuarı ve teraryumuyla satıyorum içindekiler.. --terarryum:35*70*40 ölçülerinde olup iguana için uygundur ustu surgulu camdır kaçması imkansız yanlarda ozel havalandırma boşlukları vardır (100 ytl ye aldm) ---ısıtma taşı:ışık vermeden ısınmasına yardımcı olur dekoratif tir(35 ytl ye aldım) ----dekorlar: en çok kütükte uyumayı sever(25 ytl) ------uv ışık(18 watt 60cm sera uv):kış aylarında güneş etkisi yapar iguana için olmazsa olmaz (50 ytl) --------ısıtmak için bir adet spot lamba(5 ytl) ---------sevgili iguanam ( 100 ytlye almştm) bunları petshoptan alsaydınız size 300 liradan fazlaya mal olurdu . bense sadece 200 ytl ye satıyorum .. isteyenlere msnden resm atarm msn: [email protected] alıcak olan kişiye bakımı hakkında yardımcı olur bilgilendiririm satış nedenim elektronik davul alıcam acil nakit ihtiyacm var ekleyn konuşalm..

img

slayer1

14 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

satılmıştır....

img

slayer1

14 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ