Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

iki kedi kardeşe ev arıyoruz

istanbuldayım, iki tane 3-4 aylık bebeğim var. biri dişi biri erkek. daha iki,üç haftalıkken donmaktan kurtardım onları... kızımın adı maya oğlumun adı lokum. son sınıfım ve ailemin yanına döneceğim ve annemin sağlık sorunları yüzünden memleketime götüremiyorum. kızım çok hiperaktif ve zeki bir kız. aynı zamanda da çok duygusal. paltomu giydiğimde dışarı çıkacağımı anlayıp bana gitmemem için yalvarır. oğlumsa çok uslu ve laftan anlayan bir kedidir. ışarı kelimesinin anlamını çok iyi anlıyor:) ikisini ayırmak istemiyorum çünkü çok iyi anlaşıyorlar ve birbirlerine bağlılar. çalışan insanlar için bir avantaj. çünkü tüm gün evde yalnız kaldıklarında pek canları sıkılmıyor, bunalıma girmiyorlar. hasta olduğunuzda yada canınız sıkıldığında yanınıza gelip, size destek olurlar. biri ayaklarınızın dibine yatar diğeri sizinle aynı yastığı paylaşır...tabi siz kovmadığınız sürece:) yemek konusu problem olmaz, en kaliteli mamayı sa en kıytırğını da aldım, hepsini yiyorlar ama en sevdikleri insan yemekleri hatta ekmek ve zeytin yağlı dolma:)

img

sewecen

14 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ