Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

kedilerle kuslar bir arada yasar m1?

benim 3 muhabbet,2 sebram var.merak ettigim bir kedi ile bu ku_lar1n uyum saglayabilecegi? tesekürler

img

rommy67

18 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar... Benim de 4 muhabbetim 1 kedim ve 1 de balığım var beraber yaşıyorlar. üstelik kuşlar evin içinde serbestçe dolaşıyorlar. Ama benim kedim 7 yaşında ve ağır ağbi :) kuşların ağır tahriğine rağmet onlarla ilgilenmiyor. Bahçeli bir evde yaşıyoruz ve dışarıdaki kedilere karşı kuşları kollamam gerekiyor. Yoksa sinekliklere yapışmış kediler çok tehlikeli. Yani eğer kedi küçük ve oyunbazsa tehlikeli ama yaşlı ve umursamazsa ve tabii birlikte uzun bir zaman geçirmişlerse bir sorun yok(en azından bizim evde!!) Kedinin suyu ne kadar temiz olursa olsun su ihtiyacını balığın fanusundan karşılamayı tercih ediyor. Balıkta onu seyrediyor :)))

img

sedosh_

18 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yaşiarlar,beraber.pek bi sorun çıkacağını zannetmiyorum hatta eğer kedi yavruysa belki çok iyi arkadaş bile olabilirler:))

img

şilacık

19 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet yaşarlar benim minik kedim ölmeden önce büyük bir akvaryumumuz ve muhabbet kuşumuz vardı ve kedim balıkları biraz kıskanır akvaryumun üstüne yatardı... sonra kuş aldık ilk geldiği gün kuş yerde gezinirken tuttu kuşu kokladı ve bıraktı hiç zarar vermedi kuşu balkona çıkardığımızda yanına gidip yatar patisini uzatır kuşta gagalardı :) muhteşem bi tabloydu :)

img

minikkk

18 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım evet yaşarlar ama biraz daha dikkat etmen gerekicek benim siyam kedim coocker köpeğim akvaryumum ve muhabbet kuşumvar hepsi de yavru olduğu için sorun olmadı çok ii arkadaşlar ama kedinin kuşu kıskanması biraz kötü sonuçlar çıkarabilir çok dikkatli olmalısın bir de benim kedim akvaryuman su içmeye bayılıyodu balıklara zarar vermek istemese de bazı balıklar dayanamayıp ölüyor...

img

lantis

19 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ