Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

İthal Afrika Gri Kongo Bordo Kuyruk Yavru Bilezikli Belgeli Timneh Papağanları

Timneh jako papaganı

2009 Yılının En Güzel Ve Egitime Ve Konuşturmaya En El Verişli Papaganları

PAPAGANLARIMIZ SUAN YAVRUDUR TAM İSTEDİGİNİZ ÖZELLİKTEDİR EGİTİM VE KONUŞTURMAK İÇİN EL VERİŞLİDİR
YAVRU GENÇ VE YETİŞKİN OLARAK SİZLERİN İSTEGİNE GÖRE SİZE VERMEKTEYİZ...

Kuşlarımızın Hepsi Cites Belgeli Ve Bileziklidir Ayrıca Satış Öncesi Tüm Aşıları Yaptırılarak Saglık Karnesi Ve Kimligi İle Papaganları Sizlere Göndermekteyiz...

Papaganları Bulundugunuz İl/İLÇEYE Kadar anlaşmalı oldugumuz otobüs firmalarıyla sorunsuz
bir şekilde gönderiyoruz...

Ayrıca Sizler İçin Papaganlarla Birlikte Size Papaganlar Hakkında Egitim Bakım Besleme Vs Bİlgiler İçeren CD Ve Kitap Yollamaktayız Bu Kitap Ve CD Den Bakım Besleme Ve Egitim Hakkında Gerekli Bilgilere Sahip Olabilirsiniz...

Satışı yapılan evcil hayvanlarda %99 varan müşteri memnuniyeti ile sizleride evcil hayvan sahibi yapalım...

Almak İsterseniz Veya Sormak Ve Merak Ettiginiz Herhangi Bir Konu Olursa
Ve Daha Detaylı Bilgi Almak İçin
Lütfen 0 535 295 75 02 Nolu Telefonumuzu Arayın...

GÜVEN KUŞ CENNETİ

Türkiyede En Çok Çeşit
Türkiyede En Cazip Fiyatlar
Türkiyede En Uygun Ödeme Koşulları
Türkiyenin Her Yerine 1 Günde ulaşım.
Türkiyenin Her yerinden Webcam canlı alacağınız evcil Hayvanları görebilirsiniz.
Sizide %99 varan müşteri memnuniyeti ile sizleride evcil hayvan sahibi yapalım

Türkiyenin Her Bölgesine 1 Günde Garantili Ve Ücretsiz Ulaştırım
▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼

İRTİBAT İÇİN LÜTFEN
0 535 295 75 02
ABDULLAH ARKIN

www.guvenkuscenneti.com

img

abdullahh

16 yıl 5 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar sakın inanmayın ve görmeden kuş almayın. Hepsi bilezikli diyorlar zamanında güven kuş cennetinden bende kuş aldım. Bilezikli dediler bileziksiz çıktı.Kitapçık gönderiyoruz dediler çıkmadı unuttuk dediler. Özel kafesi ile gönderiyoruz merak etmeyin dediler ancak çöpe atılacak hale gelmiş ufacık bir tel kafes ile gönderdiler gazete kağıdına sarılmıştı. Yoldada meraklı muavinler gazete kağıdının kenarlarını yırtmış bakmak için. Yani biraz fazla verin görerek kuş alın sonra pişman olursunuz.

img

abuni

14 yıl 9 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ