Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

en az 20 -25 günlk kedi arıyorum ücretsiz

en az 20 -25 günlk kedi arıyorum ücretsiz

img

emregdv

14 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba acaba hangi şehirde oturuyorsunuz.evimde 7 haftalık dişi bir sarman kedicik var ona yuva arıyorum.yer : izmir. iletişi adresim : [email protected] ayrıca 20 - 25 günlük yawru demek henüz annesiz yaşayamayacağı anlamına geliyor.

img

jewelife

15 yıl 5 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

maalesef ben ankaradayım,küçük arıyorum çünkü annesi ölmüş olan yavrular sokakta yaşayamıyorlar ya araba eziyor yada çocuklar oyuncak ediyor en azından küçük bir yavru kurtarmak.

img

emregdv

14 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1,5 ve 2 aylık her cins bebeğimiz var,Sarman,Tekir,Beyaz, hepsi kuru mama yiyor,kum kullanıyor ve son derece sağlıklılar tek eksikleri,sıcak bir yuva.Bu sorumluluğu alabilecekseniz,ömürlük onunla yaşamı paylaşacaksanız lütfen bize ulaşın,gelip görebilirsiniz bebeklerimizi Emek `teyiz,215 15 17 ve 532 700 02 07 den bize ulaşabilirsiniz

img

patipark

14 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba.. 10gun önce bi arabanın altında bı bucuk aylık erkek tekir bir kedi buldum..cok zayıf düsmüstü ve ölecekti..solunum yolları enfeksiyonu geciriyor ..gereken herseyi yapıorum inş yakında sağlığına kavuşacak ..şimdilik evde fakat bı hafta sonra ona karanlık bi depoda bakmak zorunda kalacağım sorada sokaklarda..bunu hiç istemiyorum son derece tatlı sürekli göz teması halinde cok masum ..anneside yok üstelik..yer :ist

img

bb88

14 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim evimde 15-16günlük siyah beyaz 3yavru kedi var eğer düşünürseniz bana yazabilirsiniz. [email protected] [email protected] teşekkürler

img

çiğdem_chole

16 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavru prenses dişi kedşi verebilirim resimler için mustafaci@hotmail den ulaşabilirsin

img

mustafaci77

14 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ