Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

ÜCRETSİZ VEYA HESAPLI YAVRU İRAN CHINCHILLA ARIYORUM

en yakın arkadaşıma hediye etmek için bundan daha güzel bir hediye olamayacağını düşündüm. yavru, mümkünse beyaz veya beyaz ağırlıklı yavru iran chinchilla arıyorum. istanbuldayım. ama farklı şehirlerden almak da hiç sorun olmaz. yardımcı olabileceklerin mail atmalarını rica ederim. [email protected]

img

saranjeo

14 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu sitede bir başka arkadaşın yazdığı bir ilan aynen kopyalıyorum ,alıntıdır:bu yavruyu sokakta sırılsıklam halde bulduk, tüyleri traşlanmıştı ve soğuk almış olmalı ki burnu akıyor ve hapşırıyordu. çevredeki insanlardan sahibi tarafından sokağa bırakılmış olduğunu öğrendik. 6-7 aylık olduğunu tahmin ediyorum. ölüp gitmemesi için eve getirdik ama evde zaten oldukça huysuz bir kedimiz var ve sürekli yavruya salırıyor, korumakta zorlanıyoruz. bu yavrunun sokakta da hayatta kalabilmesi mümkün değil ve ücretsiz olarak acilen yuva arıyoruz. lütfen sadece gerçekten bakabilecek olanlar arasın, tel: 0532 7711911

img

patipark

ÖZEL MESAJ

Kedicik İzmir deymiş ve beyaz iran kedisi yavrusuymuş,ilginize.

img

patipark

ÖZEL MESAJ

merhaba ben aslı ankaradan benim bir iran cchinchilla karışımı güzelmi güzel bir kedim var ama şuanda bir bebek beklediğimiz için ve ayrıca yeni işimiz dolayısıyla çok geç saatlerde eve geliyoruz ve çok sık şehir dışına çıkıyoruz bu yüzden onunla fazla ilgilenemiyorum bu durum gerçekten çok üzüyor beni. ve gerçekten onunla ilgilenecek ve çok güzel bakaçak bir aile istiyorum .benim oğlum 7 aylık ama bunun sizde sorun yaratacağını düşünmüyorum. inanılmaz oyun delisi bir yavrum var size bir resminide yolluyorum .kedi için bir ücret istemiyorum ama sizin nerde olduğunuz önemli. bütün gereçleri ile size ileticem tırmalama sehpası oyuncağı temizlik bakım gereçleri... sizinle iletişime geçmek isterim . aslı 05388472623

img

lalin_lalin

14 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ