Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Balıkları

Mesaj Ekle

akvaryum yardım

astronot balıkları benim çok hoşuma gidiyor ve bu yaz tatilden dönünce astronot balığı almaya karar verdim bana yardımcı olabilir misiniz yanında hangi balıklar yaşar falan size danışmak istedim

img

emrhn

15 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

astranot balıkları oldukca sert türden balıklardır. ben yanlız bakmanı tavsiye ederim. beyaz ve siyah desenli 2 farklı türü var. yanında chelenger.papağan chicled. otcul pirana besleyebilirsin. fakat bazı dönemlerde astranot balıkları vücudundaki toksinleri atmak için ağızlarından bi sıvı bırakır suya.görünmezler ama kötü kokarlar.bu yüzden iç filitreni biraz iyi almalısın. ayrıca haslanmıs tavuk. haslanmıs katı yumurta sarısına bayılırlar.ve yavru almak çok eğlencelidir.

img

petcill

14 yıl 7 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkürler.Yanlarında pengasus beslersem sorun yaşar mıyım ve labio,botya,frenatus gibi türler beslersem?

img

emrhn

ÖZEL MESAJ

yeni bir akvaryum aldım baya büyük şuan içinde 2 astronot, 1 albino 1 normal pengasus,1 bir tane tanıdığımın verdiği cinsini bilmediğim beyaz bir chiclid ve bir de makrakanta var.

img

emrhn

ÖZEL MESAJ

chiclet büyüyünce ve astronottlar büyüyünce ne olur tam olarak bilmiorum acıkcası ama magnacanta biraz sorun yasayabilir.

img

petcill

14 yıl 7 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dün eminönüne gittim 4 bitki 1 albino astronot,2 papağan chiclid biri mavi biri pembe

img

emrhn

ÖZEL MESAJ