Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Sakat Köpekler de Köpek!

Adamin birisi dükkaninin önüne satilik yavru köpekler yazan bir ilan yapistirmis. Bilirsiniz böyle ilanlar çocuklarin çok dikkatini çeker. Adam ilani yapistirirken çocugun birisi içeri dalmis ve adama ; "Pardon amca köpekler kaç para ? " demis. Adam da tanesi 25 milyon demis , çocuk ceplerine bakmis ve cebinde 1-1.5 milyon parasi varmis , adama dönmüs yeterli param yok ama yavrulari görebilirmiyim ? demis. Adamda tabi ki demis ve islik çalmis, kulübeden önce gülze bir disi yavru çikmis sonra kuyrugunu sallaya sallaya bir erkek yavru çikmis ondan hemen sonra da bir küçük yavru topallayarak çikmis , çocuk topallayan yavruyu görür görmez adama ben bu yavruyu istiyorum , param yetismiyor ama sonra çalisip size tüm borcumu öderim demis. Adam o yavrunun dogustan kalça kemiginde bir problemi oldugunuve iyilesemiyecek oldugunu , onu almasinin çok mantiksiz bir haraket olacagini söylemis. Çocuk sinirlenmis hayir ben onu istiyorum diye diretmis adam da madem onu bu kadar çok istiyorsun ben sana onu bedavaya veriyorum . Çocuk gözleri dolarak hayir ben onu alacagim ve size 25 milyonu ödeyene kadar her ay para getirecegim . Adam çocugun gözlerinin doldugunu görünce iyice sasirmis ve sormus ; " Bak bu köpekle digerleri gibi kosup oynayamazsin niye bu kadar israr ediyorsun ? " deyince , çocuk pantolonun paçasini sivayip plastik bacagini adama göstermis ve ; "Onu digerlerinden degersiz kilan hiç bir sey yok bunu en iyi ben anlarim " demis....

img

hayvan_sever_zulal

14 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu hikayeyi 2.sınıftayken sınıf öğretmenimiz bize anlatmıştı iyiki anlatmış ,bizlerle paylaştığını için teşekkürler...

img

zeynepgöktaş

15 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ