Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

KUŞLAR NASIL KONUŞTURULUYOR

Arkadaşlar ben yeni kuş aldım yavru zaten yavru yavru ötüyor neyse kuşlar nasıl konuşturuluyor içinizde bilen varmı? Lütfen şimdiden teşekkürler mesajlarınızı bekliyeceğim.

img

serikus

19 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

www.papaganim.net ve www.gripapagan.com sitelerini ziyaret ediniz. Sevgiler...

img

papagan

19 yıl 7 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İyide pağan benim kuşum muhabbet kuşu papağan değilki bu arada o siteler papağanları olanlar için çok güzel ama benim papağanım yok...

img

serikus

19 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

karşısına geçip 1000 kere aynı şeyi sölesende örenmez.erkekse daha çabuk konuşur ve yanlız olması gerekir. o etraftan duyduğu kelimeleri örenebilir ve çok ilgi göstermen gerekir.hadi konuştu diyelim. bi süre sonra yanına arkadaş alırsan küser ve birdaha konuşmayabilir.

img

bberill

19 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Muhabbet kuşu da bir papağan cinsidir. Sevgiler...

img

papagan

19 yıl 7 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BİLMSEL OLARAK KANITLANMIŞ BİRŞEY YAZACAĞIM ÖNCELİKLE C İLE BAŞLIYAN VE 2 HECELİ SÖZCÜKLERLE KONUŞTURMAYA BAŞLA. ÖRN; CADI, CANSU, CEMRE, CUMA... ÇÜNKÜ KUŞLARIN DİLİ C HARFİNE ÇOK YATKINDIR!

img

portakal8

18 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

muhabbet kuşları avusturalya papağınıdır

img

bonus84

19 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım sana tavsiyem karnlık bir oda da eline al ama tutma parmağının üstünde dursun sürekli aynı kelimeyi söyle belirli bir süre sonra o kuş alışır ve o kelime geçtiğinde kendi kendine söyler bende beslemiştim bir tane muhabbet kuşu 3 sene sonra kaçtı o da yanına bir kuş daha aldım o yüzden galiba.. bir dahaa da almak istemedim ama bu sıralar yine düşüniyom(he bir de televizyon yada teyipin sesnini biraz açarsan konuşmaya yatkın oluyorlar)tşkler

img

acemi_kuscu

18 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben kuşumla hep konşur aşkım canım kuşum popişkom totişkom fln die oda az çok konuşuyordu aşkım canım benim popişim çiki çiki kuçu kuçu diodu ama kaçtı gitti

img

tugba_ugur

15 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ