Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

12`li bıldırcın yumurta viyolü üretiyoruz

Sayın Bıldırcın üreticileri, Türkiye genelinde bıldırcın üretici arkadaşlaımız için bıldırcın yumurta viyolü üretiyoruz.Adet fiyatı olarak 12,5 kuruş istiyoruz.Ve Türkiye`nin her bölgesine kargo ile gönderme imkanımız vardır. Tüm bıldırcın sever ve yetiştirici arkadaşlarımıza hayırlı işler bol kazançlar dileriz. Saygılarımla Ertan Arın [email protected] [email protected] Cep:0.506.7508356

img

wildborehunter

14 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar ilan günceldir.Kimse yumurta viyolü kullanmıyormu acaba??????????????????

img

wildborehunter

ÖZEL MESAJ

merhaba eskişehirdeyim nekaadara gönerisin korgo dahil 1 kutu 750 adet oluyor sanırım

img

dere2005

13 yıl 6 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Adet fark etmez.11 krş adet fiyatdan posta veya kargoyla gönderirim.Bir kolide 500 adet var.2 koli göndereyim isterseniz. Ödemeyi lütfen; Akbank İzmir Şb. Şb kodu;006 Hs no:69589 Areks tekstil ve tarım ür.ltd.şti adına gönderiniz.500 adet 55 tl dir. teşekkürler Ertan Arın cep:0.537.8757584 [email protected] [email protected] Urla-İzmir

img

wildborehunter

ÖZEL MESAJ

Bu arada unutmadan gönderi karşı ödemelidir bilginize. Saygılar Ertan Arın

img

wildborehunter

ÖZEL MESAJ

ben arkadaştan geçen sene 35 tl lik viyol aldım 35 tl de kargo ücreti ödedim alırken kargosu nekadar lütfen sorun benim düştüğüm hataya siz düşmeyin teşekkürler

img

bartuni

13 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ertan kardeş gönderirken kargo ile değilde otobüsle gönderme imkanın olurmu arkadaşın yazdığı gibi kargo masrafı çok fazla bu nedenle kargoya vereceğimiz parayı viyola versek sende bize yardımcı olmuş olursun nedersin

img

komoli08

13 yıl 5 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Postayla gönderdiğimde çok daha hesaplı oluyor.Bartuni kardeş bana kargoyla gönder denirse ben kargoyla gönderiyorum.Sanki ben hatalımışım gibi yazmışsın kargo pahalıysa benim suçum değil. Keşke posta olsaydı inan üzüldüm. Otobüsle gönderemem çünkü İzmir otogara en az 50-60 km uzaktayım. tanesini 10 kuruştan vereyim katkım olsun ne dersin.50 tl eder kolisi. Teşekkürler. Ertan Arın

img

wildborehunter

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar, Çoğu bıldırcın üreticisi FARMAMAK denen firmadan viyol alıyor.Bu firma Ülker bisküviye ait idi.Şu anda sanırım el değiştirmiş.Tamam kaliteli olabilirler ama pahalılar bize göre. Ben açıkçası elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.Hatta tüm viyolleri teker teker kilitleri düzgün mü diye kontrol ediyoruz.Bize şikayet gelmesin diye. Ürünümüz İngiltereye bile ihrac edildi.Kaliteli olduğunu ve P.E.T.hammaddesi kullandığımızı bildirmek isterim.

img

wildborehunter

ÖZEL MESAJ

merhabalar bıldırcın yumurtası için viyöl ne kadar?

wildborehunter yazdı :
Arkadaşlar ilan günceldir.Kimse yumurta viyolü kullanmıyormu acaba??????????????????

img

kayatarim58

11 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ