Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

İGUANAMI SATIYORUM

Evet, istemesem de onu artık satmak zorundayım. Gerçekten severek ilgilenecek, ailesiyle sorun yaşamayacak, ona iyi bakacak biri olsun istiyorum. İguanam sanıyorum ki dişi. 60 cm boyunda, 1.5 yaşında gayet sağlıklı. Onunla beraber ısıtıcı kablosu, sera uva florosanı, kütüğü, 2 adet zaman ayarlı prizi de vereceğim. Ayrıca onun için daha az yer kaplasın diye aldığım (tam teraryum olmasa da) rahat edebileceği boyutlarda, teraryumu da vereceğim. (Şuan yaklaşık 2 mt. boyunda cam akvaryumda duruyor.) Hepsi için düşündüğüm fiyat 285,00 TL. Bu fiyatın onca ilgi ve emeğimden sonra uygun olduğunu düşünüyorum. Lütfen pazarlık yapmayın.

img

ysfrmz

15 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aslında iyi fiyat demişsin ama sadece aklında bulunsun diye diyorum 200 tl veririm direk örenciyim daha önce 2 sene baktım yine bakmak isterim bilgine

img

lpiguv

14 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, İsranbul`da mısın? Ev arkadaşların ya da ailen onu istiyorlar mı? Sağlıklı ve mutlu olması benim için önemli. Para konusuna gelince, biliyorsun yanında malzemelerini de veriyorum. Ama mecbur kaldığım için 240,00 Tl diyorum.

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

ya 240 bile az senin için anlıyorum seni ama diyrum ya öğrenciyim gelen bursu direk vercem üstüne az daha koyup 200 benim için uygun 240 kasar istanbuldayım evet kçekmce hiçbi sorun yok aile vs bakımınıda profesyonel olmasamda çok iyi biliyorum ver alayım zararına gelio gibi gelio ama karar verecek sensin

img

lpiguv

ÖZEL MESAJ

Seni anlıyorum arkadaşım, ama sende beni anlamalısın. 40 lira çok büyük bir para değil, o yüzden ben 45 lira fiyat kırdım zaten. Ama sen 85 lira düşmemi istiyorsun. Aslında ben ona yaptığım masraftan çok verdiğim emeği düşünüyorum. Yemek yemek istemediği zaman, çocuk bakar gibi peşinden koşup karnını doyurdum. Sabah erken kalkıp uykulu uykulu yemeğini hazırladım. Benim istediğimi bir bakıma emeğimin karşılığı gibi düşünebilirsin. Ayrıca iguanamı senin almanı isterim, çünkü daha önceden tecrüben var. Ne sen üzül, ne benim aklım onda kalsın.

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

ya sen yaptın zaten yapacağını ben kendi haşlığımı vercem üstüne 20 bulcam tamam 40da bulurumda anne baba memlekette 1 ay nasıl geçincem onun sorunu var yoksa 40 tabi cüzzi bi rakam değil haklısın

img

lpiguv

ÖZEL MESAJ

Önceki iguanandan kalan, ona bakabileceğin gibi bir teraryumun varsa bendeki küçük teraryumu vermezsem o şekilde ancak 200`e bırakabilirim.

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

önceki iguanamdan bişi kalmadı o yüzden zatn hiçbişi kalmadıı için sen herşei verdiin için senden istedim 200 lira buldum cebmde kabul edersen büyük ihtimal bugün bile alabilirim hayvana bakıp...eğer edersen numaranı adresinı yazmayı unutma

img

lpiguv

ÖZEL MESAJ

Peki diyelim ki anlaştık. Nasıl alıp götüreceksin. Arabayla mı geleceksin? Ben karşıda Ümraniye`de oturuyorum. Ama işim Topkapı`da.

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

sen en iyisi bana msn adresini ver ordan konuşalım

img

lpiguv

ÖZEL MESAJ