Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Yavru Kedi arıyorum.

Cinsi farketmez sadece yavru bi kedi arıyorum. İstanbulda yaşıyorum. Yaşım 16. Daha önce köpek, tavşan, muhabbet kuşu, su kaplumbağası, güvercin gibi biçok hayvana baktım. Sahipleneceğim kediye en iyi şekilde bakabileceğime eminim.

img

sirius94

14 yıl 10 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim evde baktığım 4yavru kedi var.3siyah beyza renkte,1ayı doldurmadılar,biride açık kırcıllı rente,2aylık var eğer sahiplenmek isterseniz bana yazın.emailim. [email protected] teşekkürler.

img

çiğdem_chole

16 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mail attım ama cevap gelmedi?

img

sirius94

ÖZEL MESAJ

çiğdem hanım iki adresinizede mail attım; hala cevap gelmedi. Sanırım yoğunsunuz. Biraz sabırsızımda.. Görürseniz lütfen hemen cevap yazın.

img

sirius94

ÖZEL MESAJ

Genç arkadaşım, araya girmiş gibi olmayayım ama: 7 aylık (insanla orantılanırsa senin yaşlarında gibi demektir) uysal, `konuşan` (Alpino) ya da cesur, atılgan (Yakışıklı) iki tekir yavrudan birine ne dersin? (Memeden kesmeyi düşünemediğim için ilana geç çıktım ve şu ana kadar veremedim). İlgilenirsen [email protected]`a yaz, foto yollayıp bilgi vereyim.

img

alpino

15 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bir de şu var, sahi: 1,5 aylık kadar, bir gözü kör dişi tekir yavruyu sokaktan kurtarmaya ne dersin? (İki antibiyotik iğneyle diğer gözü kurtardık). İstersen aşılarını yaptırıp teslim edebilirim. Evimin önünde.

img

alpino

15 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

siyak beyaz 2 ayını neredeyse doldurmuş çok şirin bi erkek kedi var. İstiyorsan mail atabilirsin. [email protected]

img

paties

14 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yuva aradığım birçok yavru kedi var,her renk ve desendeler,1.5-2 aylıklar..ulaşıma yardımcı olurum,bostancıdayım.. 0216 384 51 65 0555 986 97 30 [email protected]

img

miyawww

17 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benımde 2.5 aylık tekır erkek bır yavrum var.. çok oyunmaz ve ilgili bir pisicik..istersen resimlerini yollarım bi bakmanda fayda var=) [email protected] konusalım

img

bb88

14 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kendi kedimizin 4 tane yavrusu var şuan siyah beyaz renklerde 2 aylıklar.
hepsi cok saglıklı ilgilenirseniz seviniriz

Photobucket

img

edoras

14 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ