Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

KENDİME İYİ BİR DOST ARIYORUM

19 yaşımdayım van kedisi arıyorum yavru yada büyük olması farketmez ama kısır olmasın lütfen ayrıca yeni doğmuş bakıma muhtaç bir sokak kedisi de alabilirim hayvan ticaretinden hoşlanmıyorum mümkünce ücretsiz olsun eğer vermeyi düşünürseniz ona çok iyi bakacağımı size kanıtlarımı gerek foto gerek görüşmeyle [email protected] mail atın yeter..

img

forgetfulness

14 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hangi ildesiniz?

img

alovelykitty

14 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbul

img

forgetfulness

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bi süre önce bir kedi buldm bakamayan bir aile verdi ancak sonra sorunları hallettikleri için geri almak istediler bizde fazla alışmadan onları ayırmak istemedik geri verdik.yani hala kedi arıyorum

img

forgetfulness

ÖZEL MESAJ

İstanbul da,bir sürü muhtaç kediciğe yuva arayan bir arkadaşım var,eğer ilgilenirseniz ona ulaşın Bade Hanım:[email protected] tel:533 341 26 25.

img

sila_ank

17 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba. fatih camisinin orda bakıma muhtaç çok yavru kedi varmış. 100 tane kadar. nolur onlardan birini alın.. çok sevaba girersiniz. yoksa olecekler:(((

img

carmina3535

14 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba sokakta bulduğum ve 1 aydır bende olan tüm bakımları yapılmış tuvalet terbiyeli 2 aylık kızımız balckpearl e yuva arıyoruz...simsiyah ve çok sevimli tüylü [email protected]

img

eda

21 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fatihte yavru kedi bulamadım ben :S 2 hafta önce falan gittim inşaat park falan var orayı mı diyorsunuz,ortalıkta değildir kuytu köşe yerlerdedir tarif edermisiniz

img

forgetfulness

ÖZEL MESAJ

Siz Bade H anıma ulaşın,o yardımcı olur size,fatih deki kedilerle ilgilenen o,[email protected] tel:533 341 26 25

img

sila_ank

17 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

buldum arkadaşlar,hepinize teşekkürler..

img

forgetfulness

ÖZEL MESAJ