Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

cüce vatoz damızlık ve yavru

Satılan Canlı(lar):damızlık boynuzlu cüce vatoz ve yavruları Fiyatı: çifti 35 tl yavru 0.750 krş. Yaşı:enaz 8 aylık 2 aylık Adedi.10 yavrular belli diil Boyu:8cm 2.5cm İli/Semti: istanbul bagcılar İrtibat Bilgileri: ö.m Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: elden görerek Fotoğraf: yok şimdilik Diğer Ek Bilgiler: damızlık boydakiler 1 erkek 1dişi olarak satılacaktır Satılan Canlı(lar): Regani kipili damızlık Toplu Alım Fiyatı: 70 Yaşı:enaz 1yıl Adedi.2 Boyu:8cm İli/Semti: istanbul bagcılar İrtibat Bilgileri: ö.m Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: elden görerek Fotoğraf: yok şimdilik Diğer Ek Bilgiler: yavrularının yanından verilecektir.çift olarak ayrı akvuryumda tutuluyor

img

orkali

14 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

satışa devam güncel

img

orkali

ÖZEL MESAJ

satışa devam güncel

img

orkali

ÖZEL MESAJ

satışa devam güncel

img

orkali

ÖZEL MESAJ

arkadasım bu vatozdan daha once yavru aldınmı?

img

cakir060479

15 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şu an koloni halinde yaşıyorlar ve yavru veriyorlar ama hangisi yavruluoyr diye sorarsanız orası muamma ama günü gelen hepsi yavrular

img

orkali

ÖZEL MESAJ

arkadaşım,damızlık cüce vatozların hala duruyosa ben talibim.ben maraştayım hangi ilde olduğunu ödeme ve teslim şartlarını bildirirsen hemen irtibata geçelim....saygılar.

img

kutlukaya

19 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kutlukaya arkadaşım ben istanbuldayım. şehir dışına yollayamıyorum.

img

orkali

ÖZEL MESAJ

s.a kardeş bende bagcılarda oturuyorum bu yavru olan vatozlardan almak istiyorum 20 tane kadar telefonun varsa yazar mısın veya ben vereyim 0506 764 81 90 cevap yazar mısın

orkali yazdı :
Satılan Canlı(lar):damızlık boynuzlu cüce vatoz ve yavruları Fiyatı: çifti 35 tl yavru 0.750 krş. Yaşı:enaz 8 aylık 2 aylık Adedi.10 yavrular belli diil Boyu:8cm 2.5cm İli/Semti: istanbul bagcılar İrtibat Bilgileri: ö.m Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: elden görerek Fotoğraf: yok şimdilik Diğer Ek Bilgiler: damızlık boydakiler 1 erkek 1dişi olarak satılacaktır Satılan Canlı(lar): Regani kipili damızlık Toplu Alım Fiyatı: 70 Yaşı:enaz 1yıl Adedi.2 Boyu:8cm İli/Semti: istanbul bagcılar İrtibat Bilgileri: ö.m Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: elden görerek Fotoğraf: yok şimdilik Diğer Ek Bilgiler: yavrularının yanından verilecektir.çift olarak ayrı akvuryumda tutuluyor

img

tayfun18

11 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ