Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

siyam yavru kedi arıyorum (istanbul )

0-2 aylık yavru siyam kedisi arıyorum. emailim:[email protected]..

img

sokollumehmet

19 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

12 haftalık 2 adet erkek 1 adet dişi siyam yavrularım var.Anne ve babası siyam.Bizimle beraber yaşıyorlar.Tuvalet eğitimleri var.Sakin kediler,aşıları tam ve sağlıklılar. Almak istiyorsanız fiyatları 175 TL.İzmirBalçova`da yaşıyorum.

img

skynur

14 yıl 9 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cep telefonum: 0535 604 92 93

img

skynur

14 yıl 9 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbul acıbademde safkan biri kırık kuyruk diğeri uzun kuyruk olan anne ve baba siyam kedilerinden, aynı şekilde biri kırık kuyruk diğeri normal kuyruk iki yavru tam 1 ay önce doğmuştur. anneleri gibi uzun ve yumuşak tüyleri vardır. anne ve babanın aşıları ve bakımları tam yapılmış, sağlık karneleri idealdir. yavrular sütten kesildiklerinde (tahmini 15 gün) verilecektir. kedilerin verilmesi veteriner onaylıdır, alınan ücret karşılığında anne kedinin kısırlaştırma ameliyatı yapılacaktır. imkanım olsaydı hepsine birden bakmak isterdim. kedi sahibi olmak isteyenler siyam kedisini seçtiklerine pişman olmazlar çünkü apayrı bir karakterleri vardır. sizinle konuşurlar ve cana yakındırlar. fiyat konusunda ameliyata denkgelecek şekilde ayrıca görüşülebilir. iletişim için: 0537 937 8858

img

nbaytan

14 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ