Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Muhabbet kuşum ve hamster

Merhaba arkadaşlar daha önce bir hamster besledim birden bayıldı ve veterinere yetiştiremeden maalesef öldü sonra muhabbet kuşu aldım fakat şimdi aynı evimde bir hamster almak istiyorum 2 hayvana bakabileceğimi düşünüyorum fakat ailem izin vermiyor ama ben çok istiyorum ve kararlıyım muhabbet kuşum hamsteri kıskanırmı yada hamster muhabbet kuşunu bir zararları olurmu? ve sizce annem -babamı nasıl ikna edeceğim?

img

bedraa

14 yıl 9 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bence hiç bir zararı olmaz birbirlerine ama muhabbet kuşu kıskanabilir, Anneni babanı tanımadığımız için bişey diyemicem orasıda sana kalmış :)

img

esgiicik

15 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bnc hamsteri al gel eve annen ve baban bişi demez bn öle yaptım geçen hft öldü 2 yıl baktım

img

werdaq

14 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benmde muhabbet kuşum var bi tanede hamster alıcam =) hamsterdan korkma ama kuşundan kork bence bebekleri bile kıskanıyorlar ama zarar vermesler en fazla kuşun sana küser benmki öyle yapıo :D anne babana gelince benimkilerde kaplumbağ almamı istemiyolardı werdagın da söylediği gibi alıp eve gittim sora onlarda sevdi babam kapluşumu çok sevio annmde kuşumu :D zamanla alışıp seviyolar tabi onların şirinliklerine kim dayanabilirki ;)

img

paticiijlal

14 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

valla kuşların hepsi aynı hele ki muhabbet çok fırlama kıskandımı kendini sevdirmez sana inat ortalığı pisletir falan filan bende besledim muhabbet çok tatlılar ama çok sorunlular hamsterda besledim ama onun hiç sorunu yoktu onuda geçen yıl kanserden kaybettim şimdi sultan papağanı bakıyorum kardeşim hasta diye biraz üzerine düştüm şimdi kendini elletmiyor kafesin içine elimi soktuğum an ısırmaya çalışıyor çıkınca melek oluyor boynunu sevdiriyor o ayrı :D diyeceğim şu bence ikisini aynı anda bakma sorun olabilir.

img

jekual

16 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ