Hepsievcil

Kedi Forumları > Kayıp Kediler :(

Mesaj Ekle

SİYAH RENKTE PAPİLLON CİNSİ LİLİ KÖPEĞİMİ ARIYORUM.LÜTFEN YARDIMCI OLUN!!(AVCILAR/İSTANBUL)

SİYAH RENKTE, PAPİLLON CİNSİ, LİLİ ADINDA, 7 YAŞLARINDA KÖPEĞİM, CİHANGİR/AVCILAR/İSTANBUL`DA KAYBOLDU, SİZ DUYARLI İNSANLARIN YARDIMINI BEKLİYORUM. CEP.TEL.NU.:05426965453 E-POSTA:[email protected]

img

duflenn

14 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

YANLIŞ BÖLÜME YAZMIŞIM.AMA İNŞALLAH BU BÖLÜMDE FAYDALI OLUR.

img

duflenn

14 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben köpekleri severim yanlız yeter artık sabrım taştı duyarlıymdır yanlız bu olayda hiçmi hiç duyarlı olamicam burayı köpek bölümü ettiniz mallar dangalaklar kusura bakmayın ama sabrım tştı :@

img

aşkitom

14 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

neye sabrın taştı kimsin sen yah ne hakla insnlara dangalak deme hakkını sana kimse vermiyo eğer gerçekten hakikatli bir mal görmek istiyosan gidip aynaya bak insanlar yanılabilir ama hiç bir mal senden daha mal olamaz

img

kelebek2407

14 yıl 3 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sana katılıyorum:KeLeBeK2407 aynen ya san akim verio o hakkı arkadaşım burası bir site hemde internet sitesi dağ başı değil sen heralde uye olurken forum kurallarını okumamışsın yani kısacası insanlara pardon ama:dangalak,mal demeye hakkın yok o insan belkide köpeği kaybolduğu gün aceleyle evine gelip köpekler yerine kediler bölümüne girmiş olabilir anladınmı "aşkitom" ben sana bir şey derdim ama terbiyemi senin gibi bozmak istemiyorum....

img

aalpkuscu87

14 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ