Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

hamsterım bant yuttu ne yapabilirim acil yardım lütfen

img

uccello

14 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hiç bişi yemiyo cok zayıfladı bu gidişle ölecek ne yapabilirim

img

uccello

ÖZEL MESAJ

Ya sen neden bant veriyorsun anlayamadım valla ve tahminimce bantı yememiştir çünkü yiyecekleri ayırt edebilen akıllaı bir hayvandır kendisi bence yuvasına götürmüştür bantı sen kafesini bir temizlesen belki görürsün.

img

hepsicihamster

15 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya büyük ihtimal yuutu ben vermedim kutuyu kemırmıs orda da bant varmıs bısıı yemıo yutkunurken zorlanıo cok ve keselerının ordaki tüyleri yolmus ya da dökülmu bılmıorm cok zayıfladı hıc bişii yoktu dün birden bıre zyıfladı

img

uccello

ÖZEL MESAJ

ha bi de daha 26günlk falan diğer 4yawru gayrt sağlıklı bunda bı garıplık var dedıım gıbı bogazında bısıler takılı sankı

img

uccello

ÖZEL MESAJ

Muhakkak bir veterinere götür ve ne gerekiyorsa yaptır aksi halde hamsterını kaybede bilirsin bol şans...

img

zeynepgöktaş

15 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

en büyük sorun da bu bulunduğum yerde vet yok:(

img

uccello

ÖZEL MESAJ

Muhakkak anne hamster bu zayıf düşen hamsterını tam olarak beslememiş yani proteinsiz kalmış belkide ölecek ama biraz yogurt yada süt verebilirsin ama sulandırılmış sür örnegin bir çay kaşıgı süte yine aynı şekilde bir çay kaşıgı su ilave et.

img

hepsicihamster

15 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eğer yavruyu kaybetmek istemiyorsanız mutlaka suluğunun yarısını su yarısını sütle doldurup verin.. Benim 3 yavrum bu konudaki tecrübesizlikten öldü.. Biri de bu yöntemden sonra ipten döndü..

img

hardrott

14 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ne yazı ki miniğim öldü:(

img

uccello

ÖZEL MESAJ