Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Balıkları

Mesaj Ekle

balığımın kuyruğunu yiyor diğer balıklar...

benim 2 tane japon balığım vardı.1 tanesi 1 yıl sonra öldü.:(:(:(.diğeri de 2,5 yıl belki daha uzun süre yaşadı.çok yanlız diye akvaryum alıp bir kaç balık daha alıp yanlızlığını gidermeye çalıştım.akvaryuma yeni balıklarımı da daha önceki balığımı pat diye koymadım alıştırark koydum..önceleri çok iyi anlaştılar fakat benim eski balığım diğerlerine göre daha büyüktü ve su motorunu sevmiyordu.bu yüzden bi köşede duruyodu.ama beyaz renk bir japon balığı onun o güzel uzun kuyruğunu yemeye başladı.aç değildi eminim.ayrı akvaryuma koydum biraz ama zaten uzun süre yaşamış olan balığım öldü:(:(:(:(:(bu kuyruk yeme işi normal değildir elbet ama başka arkadaşlarda da oluyormuydu böyle bir şey....şunu da ekleyim akvaryumda hiç bir eksiğim yoktu .. herhangi bir şey bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

img

niceday

14 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SevgiLi niceday, Benim 2 tane balığım var.Yaklasık olarak 10 ay kadar bizde kaldılar.Ve hala kalmaya devam ediyorlar.Su ana kadar biR sorun yasamadm.Ama halamlarım 10-12 tane balığı vaR.Bazı balıklar birbirinin kuyruunu yemiş,hatta en ilginc olanı ise bir balık diernn ağızını ısırms.Balıın ağzı yok.HalamlaRda bu balk ölR die bırakmslr kendi hlnde ama tabii ilk önce ilç fln vrmslr. ve tatile gitmslr 3-4 günlüüne geRi döndüklernde hala yasıyoRms çok ilgnc ama bnce balıklr böyle seylere alısıklr.Ama senn balıının ölmesine üzldm geRçktn umarm yardmcı olabilrmismdR..xS

img

tuğçe_96

14 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benimkilerde şuan öyle biri hep peşinde balığımın. Yüzü kan toplamış. Gözü kararmış. Süzgeç yüzgeçleri yenmiş.

img

Nike123

2 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ