Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

lütfen yardım!!!!!bu tür insanların insafsızlıklarını yok etmek için yardımcı olun....

ben ankara etimesgutta oturuyorum...burada arkadaşımla gezerken bir pet-shop a girdik ve orda ruhsuz ve halsizce bir köpek yavrusu yatıyordu.büyük ihtimalle yeni doğduğunda annesinden ayırmışlar ve satmak için bir kafese koymuşlar..tüylerim diken diken oldu.köpeğe bir şeyler diyorum gözünü açıyor bana bakıyor geri yatıyordu.üzerinde sinekler geziyor ve onlardan çok rahatsız oluyordu.ordaki görevliye bu köpeğin sineklerden rahatsız olduğunu bir şeyler yapamazmısınız diye sordum bana tedavi görüyor dedi..o zaman daha daha iyi bir yerde bakılmalı dedim hiç bir şey demedi.bu cani ve duygusuz adamı şikayet etmek istiyorum maddi durumum el vermediği için köpeği alamıyorum alıp serbest bırakmak en azından ona daha iyi bir yer bulmak istiyorum..o köpeğin ölmesini istemiyorum lütfen nerelere şikayet edebileceğim konusunda yardımlarınızı bekliyorum...ACİL...

img

niceday

14 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Niceday
bu konuda çok bilgim yok ama ANKARA TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ - Hayvan sağlığı - ev hayvanları satış , kısmını arar şikayet edersen belki birşeyler elde edersin.
Ama ilgilenirlermi işte orasını bilmiyorum..
İnternet linki aşağıda

http://www.ankara-tarim.gov.tr/pages.asp?id=171

sayfanın solunda kuruma ait çeşitli birimleri var , satış iznini bunlar verir , denetlemeleri bunlar yapar:

img

frozen

18 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

malesef benimde konuyla ilgili detaylı bilgim yok ama köpeği astronomik bir fiyata satmıyorlarsa aramızda para toplayıp alabileceğimize en azından böyle duyarlı insanları bulabileceğime inanıyorum.Köpeği satın alıp ona başka bir yuva bulana kadar bakımını üstlenebilirsen veya müsaitsen ben parasal olarak yardımcı olmaya çalışırım. Tabiyki dediğim gibi astronomik bir fiyat istemiyorlarsa.. Saygılar

img

mcojalvo

20 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hepinize teşekkür ederim ama çok geç kaldım.o köpek ölmüş.:(:(:(:(:(:(:(:(:(bir çok yeri aradım ama gelme ihtiyacı bile duymamışlar..yine de teşekkür ederim.

img

niceday

14 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ