Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

ÇOK ÖZÜR DİLERİM (ŞEMPANZE-MAYMUN)

ARKADAŞLAR İLK BAŞTA HERKESTEEN ÖZÜR DİLERİM.ÇÜNKÜ ARADIĞIM KÖPEK DEĞİL.KÖPEĞİM VAR. ŞEMPANZE YADA MAYMUN BESLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.HER HAYVAN İÇİN FORUM AÇILMIŞTA MAYMUNLAR İÇİN AÇILMAMIŞ.YADA BEN GÖRMEDİM.OYÜZDEN KONUYU BURAYA AÇTIM.TEKRAR ÖZÜR DİLERİM. ARKADAŞLAR KONUYA GELİNCE ŞEMPANZE YADA MAYMUN TÜRLERİNDEN BİR TANESİNİ BESLEMEK İSTİYORUM.AMA DAHA ÖNCE HİÇ BESLEMEDİM.ÇOK HAYVAN BESLEDİM AMA MAYMUN HİÇ BESLEMEDİM.OYÜZDEN SATAN ARKADAŞLARDAN BİLGİ VE NASIL TEMİN EDEBİLECEĞİM HAKKINDA YARDIM İSTİYORUM. ANLAYIŞINIZ VE YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

img

ukaya67

14 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Köpeğiniz varsa sempanze veya maymun beslemeniz köpeğinizi sizden soğutabilir şempanzeler ve köpeklerin çoğu birbirleriyle iyi anlaşamazlar ayrıca şempanzelerin evde beslenmesi pek hoş bir durum değil sonuçta onu doğal ortamından ayrıyorlar sonradan bu durumu düşünüp vicdan azabını yaşamaktansa almamanızı öneririm neden sempanze beslemeye karar verdiğinizi anlayamadım açıkçası zaten köpeğiniz var , şempanzeler birazda başına buyruktur yani sözünüzü dinlememesi olasılık köpeğinize zarar verebilir çünkü çok kıskançtırlar size tavsiyem köpeğinizin iyiliği için şempanze veye maymun almadan önce tekrar düşünmeniz vahşi bir hayvanla evcil bir hayvanı aynı ortamda yaşatmaya çalışmanın ne olduğu bir kez daha düşünün ve köpeğinizi gerçekten seviyorsanız şempanze-maymun almayın...

img

zeynepgöktaş

15 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ