Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

İRAN KEDİSİ İSTİYORUM :((

Yawru iran kedisi istiyorum..Yawrusunu vermek isteyenler bana lütfen [email protected] adresinden ulaşsınlar Bu saatte bile kedi arıyorum :( Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Annesi gibi bakacağıma emin olun İRAN KEDİSİ İSTİYORUMMMMMM Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen

img

perimasali

14 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

YOKMU İRAN YAWRUSU OLAN LÜTFENNNNNNNNNNNNNNNNN BİR KEDİM BİLE YOK :( MİNİCİK BİR İRAN KEDİSİ İSTİYORUMMMMMMMM [email protected]

img

perimasali

14 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavru değil ama belki istersiniz... Biri erkek biri dişi 2 iran kedisi yaklaşık 1.5-2 yaşlarında tüm aşıları tamam. Haznedar`da bir veteriner kliniğinde. ilgilenenler için iletişim : [email protected]

img

carmina3535

14 yıl 9 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iran kedisi değil ama çok tatlı bir yavru var isterseniz. adı zorro, çünkü aynı zorro nun maskesi gibi bir maskesi var:) ücretsiz... yeşim

img

pistacho

14 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kocaeli de 23 temmuz doğumlu 2erkek 1 dişi iran kedilerim var acil sahiplendirmek istiorum,ilgilenenler 05437986428 ayrıca 3.5 yaşında kısırlaştırılmamış saf ankara kedimi de vericem ACİLLLL

img

kelwinn

14 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

erkek iran kedisinden bir tanesini ben sahiplenebilir miyim acaba aslında gönlüm hepsini almak ister ama çok ii bakılmaları gerekir o yüzden bir tanesini istiyorum mümkün mü bilmiyorum?Çok ii bakılacağından emin olabilirsiniz...

img

tatlicaadi

14 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ