Hepsievcil

Köpek Forumları > Kayıp Köpekler :(

Mesaj Ekle

Kayıp Jack Russell Terrier, Gümüşyaka İstanbul

1 yaşındaki Jack Russell Terrier köpeğim 01.08.2009 Cumartesi gecesi Gümşyaka köyü yakınındaki Gümüşkent Tatil sistesinden kaybolmuştur. Beyaz üzerine açık kahverengi lekeleri ve beyaz uzun kuyruğu var. Kaybolduğunda üzerinde turuncu deri tasma vardı. Bulanların veya görenlerin 0(555)257 3883 no`lu telefonra haber vermelerini rica ediyorum.

img

babac

14 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ESENYURT'TA UZUN SÜREDİR SOKAKTA OLDUĞU ANLAŞILAN KIRMIZI BEL TASMALI BİR JACK RUSSELL TERRİER AĞIR YARALI BULUNMUŞTUR.İLETİŞİM: 05322681533

babac yazdı :

1 yaşındaki Jack Russell Terrier köpeğim 01.08.2009 Cumartesi gecesi Gümşyaka köyü yakınındaki Gümüşkent Tatil sistesinden kaybolmuştur. Beyaz üzerine açık kahverengi lekeleri ve beyaz uzun kuyruğu var. Kaybolduğunda üzerinde turuncu deri tasma vardı. Bulanların veya görenlerin 0(555)257 3883 no`lu telefonra haber vermelerini rica ediyorum.

img

Senta

11 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum.  Biz köğeğimizi ilandan 1 ay kadar sonra yaralı olarak bulduk ama şimdi sağlığı çok iyi.  İnşallah sizin bulduğunkuz köpek de sahibine kavuşur.

Senta yazdı :

ESENYURT'TA UZUN SÜREDİR SOKAKTA OLDUĞU ANLAŞILAN KIRMIZI BEL TASMALI BİR JACK RUSSELL TERRİER AĞIR YARALI BULUNMUŞTUR.İLETİŞİM: 05322681533

babac yazdı :

img

babac

14 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ