Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

ücretis kedi arıyorum konya

ankara kedime baktım iki yıl mart ayıydı kaçtı ne olur yavru krdi istiyorum ama ücretsiz.iran ankara yada siyam istiyorum irtibat için [email protected]

img

sariperi

14 yıl 9 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kedi mi arıyorsunuz? Köpek mi? Köpek Arayanlarda da talip olduğunuz ilanlar varda.

img

sila_ank

17 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim için kediymiş köpekmiş farketmezki. kedi yada köpek diye deil arkadaş diye bakıyorum ben onlara. bulamadımki ne kedi ne köpek. hangisini bulursam bakıcam. ama şu duruma göre bulabilecek deil galiba.

img

sariperi

ÖZEL MESAJ

Çok güzel tekir bi dişi yavru var,yuva aradığım.Ankara ya gelme imkanınız varmı?

img

sila_ank

17 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Artık verebilmekten umudu kesip sokağa salma düşüncesine kendimi alıştırmaya çalıştığım 9 aylık erkek yavru tekirimi öneriyorum size. Kardeşi de var, ama o bir şekilde sokakta idare edebilir gibi: atılgan, cesur, hareketli. Ama önerdiğim diğeri, Alpino, öyle değil. Tam anlamıyla bir ödlek!: ani hareketten, sesten, çıkardığımda bahçedeki başka kedi kokularından.. Ya insandan? Tam tersi. İnsan bağımlısı, bakışma bağımlısı, geveze mertebesinde konuşkan (ama `konuşma` diyorum; anlamsız yaygaralar, miyavlamalar değil), kucak bağımlısı, akıllı, `diyalog`lu bir kedi. Eve biri geldiğinde diğerleri gibi ürkse de - öyle, çünkü evime çok az gelen oluyor ve alışkın değiller - ilk ortaya çıkan, misafir kucağında durabilen de o. Sokaklar hiç ona göre değil, biliyorum. Sırt açık gri tekir desenli, karın beyaz, kısa tüylü (ve hiç dökülmüyor). İlgilenirseniz tel: 536- 437 21 46, e-mail: [email protected]. Yazarsanız hemen foto gönderirim. Kısa sürede alışacaktır eminim: annesinden tecrübem var o konuda. İstanbul`dayım, ama her yere ulaştırabilirim; sokağa kalmasın yeter ki o.

img

alpino

15 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

saliha hanim, mail adresinize 2 yavru kedimizin resimlerini attim. bakabilirsiniz.

img

edrl

14 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

işyerinden bi arkadaşın kedisini o tatile gittigi için bir haftalıgına emanet oldum beyaz iran kedisi 9aylık. tüyleri okadar çok dökülüyorki anlatamam ve kakasıda çok kokuyor evde benden başkada ilgilenen yok daha dogrusu kaksını atan yok çok zorluk yaşıyorum. kedi deilde köpegin daha ii bi kara oldugunu düşünüyorum. hep tüyü dökülmez hemde kakası sorun olmaz diye düşünüyorum. çok kararsızım :(

img

sariperi

ÖZEL MESAJ

Size e-mail yolladım, lütfen bakın.

img

alpino

15 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ