Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Köpeğine Bakamayanlar Veya Vermek İsteyenler İçeri Lütfen

Arkadaşlar ; Adım Hakan 17 yaşındayım ailecek köpek sevgisiyle yanıp tutusuyoruz...ve köpek bakımında oldukça tecrübeli biriyim. yaklaşık 3 yıl önce komşumuzun İngiltereye gidecek olması nedenıyle yavru alman kurdunu bana vermıstı onu sahiplenmiştim onla çok eglenceli anılarımız oldu fakat birgün arkadaşım ben ve alman kurdu ( mex ) yürüyüş yaparken kendimizi silahlı çatışmanın ortasında bulduk.. mex birden koşmaya başladı beni düşürdü kaçtı elimden o sırada başına aldıgı kurşun yüzünden öldü Aradan yaklaşık 7 ay geçti. ve artık yeni bir köpek sahiplenmek istiyorum. Bakamadıgınız köpeginize ölünceye kadar sevgi ve şefkatimle bakmak için talibim. Asla hayvanları parayla alan satan ticaretini yapanlardan olmadım Bana arkadaş olabilecek bir dost arıyorum müstakil ewim var( bahçeli ) açık arazi imkanımız var ( egitim ve spor için uygun ) Havlaması sorun oluşturmaz Bir alman kurdu arıyorum ( tercihim alman kurdu dıger ırklarda olabilir böyle yazınca sadece alman kurdu olanlar msj atıyor ama diger ırklarda olur cins olmasıda önemli degil ) mümkün olabıldıgınce yavru arıyorum çünkü bana alışması daha kolay olcak hemde köpiş in nerde duracagını neye nasıl tepki verecegını daha iyi bilecegim Gözünüz arkada kalmadan bana emanet edebilirsiniz Vakit ayıramama gibi durumlardan sokaga atacak birisi degilim önceki köpegimide yavruyken sahiplendim ölene kadar baktım. Ben Malatyada oturuyorum ulaşımı sorun etmeyin lütfen arayın konuşalım. Bana ulaşmak isterseniz : [email protected] ( sürekli açık ) Cep : 531 668 24 93 ( lütfen gündüz 10.00 ile akşam 17.00 arası arayın )

img

hakan444

14 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

GNCEL

img

hakan444

14 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ