Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

hayvan tacirleri

ŞU HAYVAN SATIYORUM DİYENLER neden hayvanlar üzerinden para kazanmaya çalışıyorsunuz? siz hayvanları seviyor olamazsınız, ancak MENFAAT İÇİN ONLARI KULLANIRSINIZ. sıkıyorsa versenize bedava. onlar da yuva bulsunlar. ayrıca da siz para kazanmaya devam ettikçe diğer insanları da buna teşvik ediyorsunuz, halbuki sokakta ne kadar çok sahipsiz hayvan var. GELELİM PARAYLA HAYVAN ALANLARA YA DA CİNS KEDİCİK ARAYANLARA, IRKÇI ŞEYLER SİZİ... BİZİM SOKAK KEDİLERİMİZE ANTALYADA YABANCILAR BAKIYOR. O KADAR AÇ, SUSUZ, YARALI, SAKAT, KÖR, BAKIMA MUHTAÇ HAYVAN VARKEN NEDEN İLLA Kİ CİNS? CİNS OLUNCA NOLUYOR? BAŞINIZ GÖĞE Mİ ERİYOR? YAPMAYIN ARKADAŞLAR. HİÇ OLMAZSA BİRİNİ KURTARIN SOKAKTAN... SEVABA GİRERSİNİZ.

img

carmina3535

14 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

doğru söze ne hacet...

img

karaoglan_

14 yıl 9 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çok hakılısın bende aynen senin gibi düşünüyorum ve sonuna kadar seni destekliyorum helal olsun!

img

zeynepgöktaş

15 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sağol. çok tşk. ederim.

img

carmina3535

14 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hayvan tacirlerinin yaptığı zulme duyarsız kalmadığınız için ben teşekkür ederim mesela benimde kaplumbağalarım var yıllardır onlara bakıyorum ve onları hobi olarak üretiyorum şimdi yavru kaplumbağalarımız var ama ben kaplumbağalarımı satmıyorum sadece kendim bakıyorum kardeşimde kaplumbağa beslemeye başlayı bir hayli oldu oda yavaş yavaş üretmeye başlıycaktı umarım başarılı olur saygılarımla zeynep göktaş...

img

zeynepgöktaş

15 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

zeynepgöktaş kaplumbağalarının çiftleştiğini nerden anladın

img

sendi

14 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ