Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

YAVRU KEDİ ARAYANLARA YALVARIYORUM!!!

arkadaşlar lütfen para verip almayın şu hayvancağızları. BAKIN FATİH CAMİSİNİN ORDA 100 KADAR YAVRU KEDİ VAR. HEPSİ BAKIMA MUHTAÇ, AÇ, SUSUZ, BAKIMSIZ OLDUKLARI İÇİN KÖR OLUYORLAR BİR SÜRE SONRA, HASTALIKTAN ÖLÜYORLAR. DAHA ÖNCEKİ KEDİLER KISIRLAŞTIRILMIŞ OLDUKLARI İÇİN YAVRU KEDİLERİ EMZİREMİYORLAR. orda çok kedi olmasının sebebi de şu: o camideki kedilerle ilgilenenler var. ORDA KEDİLERLE İLGİLENİLDİĞİNİ DUYANLAR YAVTU KEDİLERİ ORAYA ATMAYA BAŞLAMIŞLAR. 1400 TANE KEDİ SAHİPLENDİRİLMİŞ. AMA NE KADAR SAHİPLENDİRİLSE BİLE KEDİ NÜFUSU GİTGİDE ARTMIŞ, ÇÜNKÜ HABİRE KEDİ GELİYOR ORAYA. Daha önce 300 kadar olan kedi sayısı 200 tanesinin ölmesiyle 100 tane kalmış. ilgilenenler ellerinden geldiğince bakmaya çalışıyor. ama artık maddi güçleri yetmiyor. vet.lere 20 milyar borçları var. üstelik kediler orda istenmediği için MAMA VE SU KAPLARI ATILIYOR. O YÜZDEN ÖLÜYORLAR. KOSKOCA İSTANBULDA TOPU TOPU 100 KİŞİ BULUNAMAZ MI? BENİM ZATEN İKİ KEDİM VAR. SOKAKTA DA 10 TANE BESLİYORUM YAKLAŞIK. ARTIK MAMA PARASIYLA BAŞA ÇIKAMAZ OLDUM. LÜTFEN ONLARA YARDIM ELİNİZİ UZATIN. KEDİLERİN BİR KISMI KÖR. AMA KÖR KEDİLERE BAKMAK HİÇ ZOR DEĞİLMİŞ. ZATEN BURUNLARI ÇOK HASSAS.KÖR OLMALARI OYUNCU OLMALARINA ENGEL DEĞİL. KUM VE MAMALARINI KOLAYLIKLA BULABİLRLER HASSAS BURUNLARIYLA

img

carmina3535

14 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, fatih cami kedileri için gönüllü arkadaşlarımıza yardımcı olalım.çok özveriyle çalışıyorlar ve çok emek harcıyorlar.lütfen destek olalım. email: [email protected] herşey canlarımız için.

img

çiğdem_chole

16 yıl 2 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

YA BENDE ÇOK ÜZÜLÜYORUM SOKAK KEDİLERİN DURUMUNA.BİZİM EVİN ÖNÜNDEDE 20 TANE FALAN VAR.BAZEN MAMA VERİYORUM BAZEN DE POPARA YAPIYORUM SOKAKTA YARDIMA MUHTAÇ OLANLARIDA EVE GETİRİP İLGİLENİYORUM AMA NE YAZIK Kİ HER GEÇEN GÜN ÇOALIYOLAR VE İYECEK BULAMIYOLAR YAVRULARIN BAZI İSE DOĞAR DOĞMAZ HASTA OLUP ÖLÜYOLAR.ÇOK YAZIK

img

reni

14 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet lütfen fatih kedilerini sahiplenin yada maddi durmunuz çok iyiyse bari bu insanların borçlarının bir kısmını kapatın.param olsa bir saniye düşünmem.google da fatih kedileri diye arama yapın muhakkak baplantıya geçecek birilerini bulursunuz.

img

ceycey3

14 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ