Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Muhabbet kuşlarım var kedi besleyebilir miyim?

Evde 2 adet muhabbet kuşum var. Genellikle kafeste tutuyoruz ama günde 1 kez odanın içinde uçuşmalarınnı da ihmal etmiyoruz. Sorum şu: Ev de kedi eslemek istiyorum. İran kedisi almayı düşünüyoruz yakında. Kuşlarım konusunda ne yapmama gerek, önerileriniz neler?

img

erces

17 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Muhabbet kuşları kedi beslemene engel olmaz kuşlarını kafesten çıkarıcağın zaman kedini odadan çıkarırsın ancak sana bir tavsiyem olacak benimde kedim var ve kedilerde tüy sorunu çoktur yani istediğin kadar tüylerini tara bakımını yap genede kediler çok tüy döker eğer tırmalama tahtasına küçükken alışmazsa koltuklarınızı tırmalar ve çiftleşme dönemine geldiğinde eğer kısırlaştırmazsan zor anlar geçirirsin bunlara rağmen ben kedi almak istiyorum diyorsan yavru kedi bakımı hakkında araştırma yap ve bu cins kedi besleyen insanlardan öneri al derim bol şans...

img

zeynepgöktaş

15 yıl 4 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kedi bakımında oldukça araştırma yaptım. Özellikle İran kedileri konusunda. Bakımları çok zor gerçekten biliyorum. Ama ailem de ben de hazırız buna (: Çok teşekkürler cevap için...

img

erces

17 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bişey değil kolay gelsin, iyi şanslar...

img

zeynepgöktaş

15 yıl 4 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iran kedisi almamanızı şiddetle öneririim ama siz bilirsiniz iran kedisinde çok sorun yaşarsınız

img

aşkitom

14 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ