Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryumlar

Mesaj Ekle

!!!ÇOK ACİL AKVARYUM ARIYORUM.!!!

MERHABA ARKADAŞLAR BALIK BESLEME İŞİNE YENİ BAŞLADIM SAYILIR cihkletlerim yavruladı cok acil akvaryuma ihtiyacım var elinde fazla olan yada artık bu hobiyi bırakan arkdaşlardan yardım bekliyorum....ANKARADAYIM ama il fark etmez kargoylada alabilirim...

img

kralveben

14 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb arkadaşım. ben 65*35*25 bir akvaryum kurdum ve melek besliyodum. sonra bitkili akvaryuma merak sardım ve en az 1 metreik bi akvaryum almayı düşünüyorum. elimdeki akvaryumu satmayı düşünüyorum bitkili akvaryumda iç filitre kullanamayacağım için onu da satıyorum saatte 1200 litre devirlik bir motor var almayı düşünürsen mailim [email protected] eklersen yada mail atarsan görüşelim

img

murat439

14 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

-------------------------------------------------------------------------------- elimde az kullanılmış ve full tesisat olan akvaryum ilgilenir misiniz? Boyutları:60*20*30 İçeriği:3 kg. yakın midye kırığı kumu, 2si büyük olmak üzere 20ye yakın midye kabukları,1 tane üretim için üreme küpü ısıtıcı:100 wattlık Lifetoch marka ısıtıcı Filtresi: 1 Adet Atman marka 5 wattlık hava filtresi(aynı zamanda kabarcıkda çıkarır.) 1 adet 4 wattlık hava filtresi Hava pompası: 1 adet eim marka hava pompası tek çıkışlı şelalesi ile birlikte. Bitki: 4 tane dikey 1 tane yatay olmak üzere toplam 5 yapay bitkisi mevcuttur. Kapaklı neon lacivert ışıklı 1. sınıf tetra yemli ve metilen mavisi ilacı ile birlikte satıyorum. Son olarak da tam 8 paket aksesuarlar taşı bunlar ile birlikte ilgilenenler mail atsınlar resimlerini yolluyorum DENİZLİ / BULDAN mail adres: [email protected]

img

rainbow5226

14 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım elimde akvaryum ,hava motoru ısıtıcı vede dış filitre var sıfır sayılır sadece 3 hafta kullanıldı msn adresim [email protected]

img

maviruyapc

15 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadasım ben akvaryumla beraber balıkta satıyorum yani akvaryumla beraber balıkta satıyorum..tel no:0554 627 16 14

img

pegasuso

14 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ