Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

yardım edin ne olur lütfen

daha 3 gün önce doğan yavrular bulmuşlar kardeşim ve arkadaşları kedilerin annesi onları görünce kaçmış yavrular orda kalmış kardeşim bana çağırana kadar onlar sevmişler kedileri ben geldim kedilerin yeni doğduğunu görünce hemen bırakın yavruları diye bağırıp yerlerine koydum 1 sonraki gün sabah bakmaya gittim bu arada 3 tane yavrulardı neyse bakmaya gittiğimde 2 tane yavruyu anne almış 1 tanesi hala ordaydı ama sabahten beri 3 kere gittim kediyi annesi almaya gelmedi sonra birde baktım kedinin üstünde 3 tane sinek konup duruyordu ya annesi onu birdaha almaya gelmezse ölür ne yapacağım.ya kardeşimin arkadaşları o yavruyu çok ellediyse ve insan kokusu üzerine sindiyse birdaha almaya gelmezmi yavruyu ne yapmalıyım çok korkuyorum ya ölürse annesi birdaha almaya gelmezse ne yapmalıyım ölmesine göz yumamam

img

sendi

14 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yazmanıza gerek kalmadı yavrusunu yanına aldı ve çok mutlu

img

sendi

ÖZEL MESAJ

:) çok şükür almıs yanına.

img

karaoglan_

14 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende çok şükür dedim kardeşim yavru kapıya gelmiş dedi bende baktım yavrusunu almış tam getirirken başkalrında korkup yavruyu bıraktı ya gene almazsa diye korktum ama kenara çekilip bekledik gelip aldı yine

img

sendi

ÖZEL MESAJ