Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Tavşanıma Eş Arıyorum

Selam arkadaşlar yaklaşık 7 aylık hollanda lop cinsi dişi tavşanım şu anda kızgınlık döneminde İstanbulda oturuyorum ilgilenen arkadaşlar mail adresimden([email protected]) bana ulaşabilirler http://img228.imageshack.us/img228/8186/sdc10583.jpg(5 aylıkken çekilmiştir) Teşekkürler

img

lop_lover

14 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

illa lop cinsi mi olsun istiyorsun acaba?

img

topikimm

14 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evt öncelikle aynı cinsten olmasını istiyorum ama senin sorunun çifltleştirmekten ziyade tavşanını vermek diğer yazdığın konuları okuduğum kadarıyla üzgünüm ama 2. bi tavşana bakıcak yerim olmadığı için sadece çiftleştirmek istiyorum

img

lop_lover

ÖZEL MESAJ

1 yaşını geçmiş erkek hollanda lop tavşanım var istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum. buraya resim eklemeyi birtürlü beceremediğimden resimlerini mail atabilirim. mail adresim [email protected]

img

selinbas

14 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba selin hanım size pazartesi günü konu ile ilgili mail attım gördünüzmü acaba?

img

lop_lover

ÖZEL MESAJ

Merhaba erkek hollanda lop tavşanım var 6 aylık ve kızgınlık döneminde dişi hollanda lop tavşanı olanlar 05462320480 fotoğraf atılacaktır

img

mymuge

3 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba 8 aylık erkek hollanda lop tavşanım var çiftleştirmek istiyorum 05384163437 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz

img

tweetty

2 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 adet dişi Hollanda lop tavşanı var 8-9 aylıklar kızgınlık dönemine girdiler çiftleştirmek için erkek Hollanda lop arıyorum

img

eskiydir

1 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ